Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis mi a baja, annak a...

Mégis mi a baja, annak a fiúnak? Miért utál? Többi lent!

Figyelt kérdés
Van egy srác a suliban, akivel régebben jóban voltam,de nem emlékszik. És mostanában megtetszett nekem. Folyton néz,rámmosolyog stb. Ezt elmondtam a barátnõimnek. Õk valamit férreértettek, és a fiú egyik haverjának azt mondták, hogy hozzon össze vele :S itt kezdõdik a probléma. Azóta egyre fenyegetõbb dolgokat üzen nekem, a barátaimon keresztül : egy senki vagy! Kopj le!ha rámnézel, kiszúrom a szemed! Megverlek! (Pedig jóval alacsonyabb nàlam)... szóval teljesen begolyózott. Nem értem! Az a baja, hogy idõsebb vagy mi??? De nem beszélhetek vele, mert tényleg képes bántani engem. Persze még ugyan úgy, néz, mosolyog rám, és mindig a közelemben van. Utàna megint üzenget! Egy csomó ember szerint tetszem neki, de akkor nem mondana ilyet! Egyszerûen nem értem! Miért utál? Miért mosolyog rám kedvesen? Miért akarja kiszùrni a szememet? Soha nem ártottam neki semmit! Miért van ez?

2013. aug. 16. 23:53
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Call the police!
2013. aug. 16. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Nemhiszem hogy ki tudná szúrni a szermem, de meg akart verni, az egyik barátnőm beszélte le róla! Nem kell ide a rendőrség (egyenlőre).
2013. aug. 17. 00:04
 3/16 anonim válasza:
lehet hogy csak szórakozik veled. ha tetszenél neki, akkor rég nem üzengetne olyanokat hogy kiszúrja a szemed stb. ha odajön, és nem jó szándékkal akkor megfogod a fejénél,(mert ugye kissebb) és ellököd.
2013. aug. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Hallod! Nagyon feldobott a válaszod! Köszi! De..Nemhiszem hogy ezt annyiba hagyná ... de nagyon igazad van xD ez rám vall hogy ilyet csináljak!
2013. aug. 17. 00:22
 5/16 anonim ***** válasza:
Ez tok durva :o szerintem probalj minel kevesebbet talalkozni vele,ha mosolyog ne mosolyogj vissza,legyel vele flegma stb. Vagy egyszeruen kerdezd meg tole hogy miert mosolyog es mert kedves ha utana meg ki akarja szurni a szemed.
2013. aug. 17. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ő üzeni ezeket? Ha az ember valakit ennyire utál, és még hozzá ennyire primitív is, akkor nem nézi és főleg nem mosolyog rá. És honnan tudod, hogy tényleg képes lenne bántani téged? Ilyen jól ismered? Ha meg ezt tudod róla, egyáltalán miért érdekel még? Szerinted egy olyan ember, aki egy lánynak ilyeneket mond, az épeszű? Amúgy meg kérj meg valakit, aki meg tud védeni, hogy menjen oda veled, és kérdezd meg tőle, hogy mi a helyzet, ennyire egyszerű.
2013. aug. 17. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 PrettyVillain válasza:
77%
Én annyira nem bíznék az ilyen barátnőkbe... mi van ha ők mondtak neki valamit?
2013. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy ő üzeni ezeket, és a haverok nem torzítanak az üzenet szövegén?! Lehet érdemes lenne neked beszélned vele...Esetleg tényleg kérj meg valakit, aki ott lesz melletted, és úgy menj oda hozzá, és tisztázzátok a dolgokat!
2013. aug. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Nem mindegy, miért küld ilyen üziket?! (ha ő küldi!!!)

Ha ilyen dilis, úgysem éri meg foglalkozni vele. Szard le, épp elég épelméjű fiú van, egy ilyen rehabos nem ér annyit, hogy a tettei miértjén gondolkozz.

2013. aug. 17. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

[link]


Kérlek válassz egy bőrszínárnyalatot!

Sikerült?

Na, ezért!

2013. aug. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!