Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A boldogság mindenkinek jár?

A boldogság mindenkinek jár?

Figyelt kérdés
valaki megkapja valaki nem?? vagy mindenkinek idökell hozzá??

2013. aug. 18. 23:15
1 2 3
 1/21 piriiiiii ***** válasza:

Tudod, hogy mi jár jogosan mindenkinek?

Levegő!

2013. aug. 18. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Ez nagyon szubjektív kérdés, és a vallás is kérdéses. Szerintem a boldogság időszakos, és minden ember életében megjelenik.
2013. aug. 18. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

ez most nem vallás kérdése...

csak annyi hogy megkapja mindenki a boldogságot? azt az örömöt amire vágyik?

2013. aug. 18. 23:30
 4/21 anonim ***** válasza:

mindenki biztos hogy nem kapja meg mert ha mindenki megkapná nem is létezne a fogalom.

szóval ha mindenki boldog lenne akkor nem lenne olyan hogy nem boldog.

a boldogságot pedig sokszor a boldogság hiányával szokták körülírni.


az hogy jár e mindenkinek az etikai kérdés. mármint ha feltesszük hogy létezik a boldogság.

teszem azt ha valaki bűnt követ el és azzal megfoszt másokat attól hogy boldogok legyenek, akkor megérdemli e szerinted a boldogságot?


és mi van a paradoxonokkal? például mi van ha valaki akkor lesz személy szerint boldog ha nem boldog?


de meg is kellene határozni ezt a boldogságot, ami valószínűleg mindenkinél mást jelent.

nekem azt jelenti hogy ha valaki akar valamit ami neki mindennél többet jelent akkor azt el is éri hogy meglegyen neki.

2013. aug. 19. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

A boldogságot nem kapjuk, azt saját magunk alakítjuk ki. Itt csak is rajtad múlik, hogy boldog vagy boldogtalan vagy. MINDEN FEJBEN DŐL EL!


Ha reggel úgy kelsz fel, hogy "jaj, nemár, megint reggel, megint egy hülye nap" akkor ne csodálkozz, hogy szar napjaid lesznek. De ha, úgy hogy " de jó, süt a nap, egészséges vagyok, nem az utcán ébredtem" akkor értékeled a kis dolgokat és jó napjaid lesznek.


Például: születésed óta látsz. látod az embereket, látod magad, látod a természetet, a színeket, ahogy felkel a nap, ahogy szállnak a madarak. Gondolj bele, milyen lehet egy vak embernek, aki úgy született, hogy lát, de elvesztette a látását? Örülj, hogy van két karod, két lábad, két füled és hallasz is velük.


Ne másoktól várd, hogy boldog legyél. És igen, mindenkinek jár, csak nem mindenki képes élni vele és észrevenni, hogy hoppá, lehetnék boldog is.


Amúgy mi a baj? (ha itt nem akarod, írj privit, biztos vagyok benne, hogy tudok segíteni)

2013. aug. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

A boldogságot ne magad teremted mag, ez csakis tőled függ. Szóval te döntöd el, hogy akarod vagy sem.

Én akartam és boldog is vagyok nagyon.

2013. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
sok bajom van... nagyon hosszú ez de én úgy érzem nem jár nekem a boldogság...
2013. aug. 20. 20:11
 8/21 anonim ***** válasza:
Minden egyes embernek van baja a földön. MINDENKINEK. Kisebb-nagyobb gondok. Meg kell tanulni ezekkel együtt élni. Ne legyünk már ennyire pesszimisták. Milyen szöveg ez, hogy neked nem jár? Miért?? Ha elmondod nekem normálisan, észérvekkel alátámasztva, hogy neked miért nem jár a boldogság, akkor igazat adok neked.
2013. aug. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
azért nem mert sohase voltam boldog.. úgy tényleg igazából hogy éreztem is hogy boldog vagyok.. soha nem voltam így.. ezért nem hiszem hogy nekem jár...
2013. aug. 20. 23:20
 10/21 anonim ***** válasza:
5-ös 6-os hozzászoló nagyon jól beszél. Ez így van. Én is nagyon boldog vagyok! : )
2013. aug. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!