Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit mondhatnék még neki h ne...

Mit mondhatnék még neki h ne haragudjon meg rám de azért vegye a lapot?

Figyelt kérdés
Van egy fiú barátom...már nagyon régóta barátok vagyunk ugy kb ovis korunk óta...de egy ideje már mindig azzal jön hogy mi lenne ha lefeküdnék vele vagy bármi más...van pedig barátnője is és hiába mondom neki h ne tegye tönkre a kapcsolatát ilyennel meg mondtam neki aztis h ha ott van a barátnője akit szeret miért lenne velem de mindig előhozza ezt és már nemtudok mit mondani mert megbántani meg nem akarom (ja és lefekudni sem szeretnék vele mert én nem úgy tekintek rá)
2013. aug. 20. 10:37
 1/3 anonim ***** válasza:
Egyértelműen és határozottan add a tudtára, hogy nem akarsz semmit tőle. Ha megharagszik, az az ő baja.
2013. aug. 20. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

szerintem jobb ha kicsit megszakítod vele azt a nagy barátságot. már nem azért, de ha jó barát, akkor meg kellene érteni, hogy te mit szeretnél és mit nem.

jól teszed, ha nem adod meg magad neki, és akár választás elé is állíthatnád, hogy vagy elfelejti azt a dolgot, vagy nem téged felejtsen el minden téren.

am azért arra figyelj, hogy nehogy erőszakos legyen. mármint lehet, hogy ismered márr régóta, de ha ennyire "azt" szeretné tőled, akkor nem árt ha kicsit távolságot tartasz tőle, mint mondjuk úgy, hogy nem maradsz vele kettesben, vagy csak olyan helyen, ahol sokan vannak.

te ismered mondjuk, de azért erre figyelj. sokszor az ember úgy érzi, ismeri azt a másikat, a tűzbe menne érte, de aztán mégis megmutatja a valódi énjét.

azzal pedig nem bántod meg, hogy nem-et mondasz egy ilyen dologra. ilyet senki sem várhat el a másiktól.

ha megsértődik, akkor sértődjön, nem barát az olyan. utána meg kihasználna téged, ne hagyd magad, és próbálj meg vele kicsit távolságtartóbb lenni, biztos, ami biztos.

:)

2013. aug. 20. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :) hát igen mostanában már amugysem járok vele annyit ki és emiatt az egész miatt szerintem lassan annyi a barátságnak ha így folytatódik tovább..mondjuk ezt nem akartam volna mert tényleg jól elvoltunk mindig de most már kezd idegesítő lenni ez a viselkedése...
2013. aug. 20. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!