Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van olyan, aki megpróbált...

Van olyan, aki megpróbált véget vetni az életének, de nem sikerült/tette meg végül? Lenne kedve erről beszélgetni velem?

Figyelt kérdés

2013. aug. 26. 18:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem apróbb próbálkozásaim voltak. Bár ezek inkább a határaim feszegetésére irányultak (volt egy nagyon depressziós, minden mindegy időszakom), nem arra, hogy belehaljak.

Leginkább úgy éreztem, meghalni sincs már kedvem. Nem féltem az öngyilkosságtól, nem tudom igazából, miért nem tettem meg.

Veled mi a helyzet?

2013. aug. 26. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én sajnos sokszor megpróbáltam, egyre komolyabbakat, és nagyon sok fajtát. Pszichológushoz kell járnom, és pár havonta a kórházba, "ellenőrzésre". Igazából ennek az egésznek érdekelne a háttere, hogy mások hogyan élik meg, mit éreznek, és jobb napjaimon azt hiszem, segíteni is tudnék a "túlélésben". Talán. Nem arról beszélek, hogy lelki segély szolgálat jelleggel, hanem inkább magamhoz képest.
2013. aug. 26. 18:16
 3/4 anonim ***** válasza:

a legjobb baratnom meselte, hogy o kiskoraban, amikor 8-9 volt, majdnem kiugrott az ablakon, de valamiert visszalepett a szobaba. ennek az okat is megmagyarazta, hogy miert nem ugrott ki, ha erdekel priviben elmeselem, mert rolam is szol, es az eros baratsagunkrol.

irj, ha gondolod.

2013. aug. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is volt egy időszakom, nem féltem a haláltól, és a mai napig se félek. Sőt néha visszajön mert kíváncsi vagyok hogy mi van odaát. Igazából csak az tart vissza hogy addig még ki is használhatom az életet és az úgy is jön. Meg azért tenni kéne amihez lusta vagyok.
2013. aug. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!