Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Barátnőm 13 éves és interneten...

Barátnőm 13 éves és interneten (facebookon) ismerkedik mindenféle pasikkal. Lehet ezen segíteni?

Figyelt kérdés
Egy ideje elkezdett magának pasit keresni, csak éppen rossz helyen (facebook). Ezzel egyébként nem is lenne baj, ha nem 18-20 éves palikkal lenne távkapcsolata vagy olykor-olykor közeli kapcsolata... Én már mondtam neki, hogy ez nem a legjobb dolog, sőt már a képébe is ordítottam, hogy nem szeretném ha "elk*rvulna"... de ő csak csinálja és csinálja, nem mellesleg 2 hét volt a rekordideje egy kapcsolatban és már a félosztály r*bancnak titulálta... Lehet ezen segíteni?

2013. aug. 26. 19:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Ilyenek a mai lányok... és az a legszörnyűbb, hogy a férfiak hibásak ezért, aztán meg ők sírnak. Sok marha... sajnálom, hogy ez lett a világból. A facebook meg különösen ártalmas dolog.
2013. aug. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Ezt az élet fogja megtanítani számára. Hagyd. Mutasd meg neki mit ér ezzel. Nem azt mondom, hogy ne beszélj vele vagy fordulj el tőle, hanem inkább szembesítsd a tényekkel. Ha ez végképp nem segít, mert ez még egy lehetőség lenne, akkor egyszerűen hagyd az egészet. Vagy még lehetsz árulkodó, és a szüleinek bemárthatod. Gondolom sokat dolgozik az egyik, vagy mindketten (attól függ, hogy anyuka és apuka együtt vannak vagy sem), és emiatt nem tudnak rá kellően figyelni hogy ezt észre vegyék.

Viszont ha ezek sem segítenek, ahogy már mondtam, hagyd őt. Az élet megtanítja rá. Majd ha terhes lesz 18 év alatt, abortusza lesz vagy megszül egy gyereket, talán rájön mekkora hülye volt.

Azonban az jelentősen segíthet szerintem, ha megbeszélik vele. Nem rögtön tiltáshoz folyamodni, mert jön az igazságtalan érzete. Valamiféle erről szóló filmet is lehetne mutatni, hogy jártak pórul az ilyen lányok, vagy könyvet.

Azért hajrá! Még talán menthető!

13/L

2013. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Hol vannak ezeknek a gyerekeknek a "szülei”?
2013. aug. 26. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
A szülei egyébként nincsenek együtt, és már néztünk biosz órán ilyen filmet, hogy hová vezethet, ha interneten ismerkedünk... Nagyon makacs lány...
2013. aug. 26. 20:07
 5/6 anonim ***** válasza:
Második vagyok, akkor áruld be a szüleinek, ha tényleg meg akarod óvni. Elmondván, hogy te csak érte aggódsz. De ha megtudja, eléggé rendesen meg fog utálni szerintem.
2013. aug. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Milyen biosz órák vannak manapság, videó netes ismerkedésről?! Jézus.. Sokat nem tudsz tenni, mondd el neki, hogy ribinek tartják nagyon sokan és picit legyen már több tartás benne. Elkezdett kamaszodni, változik a viselkedése, a jelek szerint pedig nem a legjobb irányba :S
2013. aug. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!