Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Kell attól parázni, hogy...

Kell attól parázni, hogy azért oda jönnek kirabolni, mert fülhallgató lóg a pólóm alól?

Figyelt kérdés

Manapság már mindenkinek lehet mp3 lejátszója.

Mégis haverom azt mondta, majd vigyázzak vele, ha a cigá... romák kiszúrják kirabolnak, mint azt a gyereket, akit neki rúgtak az aluljáróban a lépcsőnek, mert a lejátszója kellett nekik.

Most tényleg képesek azért oda jönni megverni, kirabolni, rám támadni, bekeríteni, mert látnak nálam 1 fülhallgatót?

Tényleg ne mutogassam?



2013. aug. 28. 19:31
 1/5 anonim ***** válasza:
Tényleg ne.
2013. aug. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha lehet ne, én amúgy se nagyon érzem biztonságban magam az utcán, főleg sötétben, egyedül, mert sajnos ezt sem lehet mindig elkerülni.

Úgyis megmarad benne amit mondott a haverod, ha ez egy picit nagyobb biztonságérzetet ad, akkor tényleg ne mutogasd, a másik meg az,hogy nem tudni mikor mi kell az ilyen embereknek: lejátszó, pénz vagy csak egy jó balhé..:/

2013. aug. 28. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
2013. aug. 28. 20:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Manapság már 1500ft-ért tudsz szerezni olyan telefont, amivel lehet zenét hallgatni. Ezt valószínűleg a cigók is tudják.

Én nem szoktam rejtegetni a headsetet. A 8. kerületben, vagy a "keményebb" környékeken nem használom, de a pólómon kívül lóg. Így hallom a kötekedő túlpigmentáltakat.


Nem hiszem, hogy egy fülhallgalgató miatt rád mennének.

A lényeg, hogy ne vedd elő a telefonod/egyéb zenelejátszó eszközöd ha drága, vagy drágának néz ki.

2013. aug. 28. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Elég ha csak lemaradsz a tömegben.. És ha úgy vélik ,hogy ki tudnak rabolni , akkor megteszik, nem kell semmit elővenned... Tapasztalatból mondom.
2013. aug. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!