Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Tényleg ki törhet a III....

Tényleg ki törhet a III. Világháború?

Figyelt kérdés
Tényleg ki törhet a III.Világhàború? Ha Obama meginditsa a támadàst Szíria ellen, és beleavatkoznak más országok is akkor ez a háború akár Magyarországra is kiterjedhet? A térképen megnéztem , hogyha az USA-ból harci repülők érkeznek Sziriába, akkor annak át kell haladnia Magyarországon is.. Magyarul akkor mi is veszélyben vagyunk, ? Mert eléggé közel van Magyarország Sziriához, Irakhoz, Egyiptomhozz..

2013. aug. 29. 09:15
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, azért el kell gondolkodni az ilyeneken..
2013. aug. 30. 06:19
 12/14 A kérdező kommentje:
10-es ezt én is hallottam már, ez Albert Eistein egyik mondása.
2013. aug. 30. 06:21
 13/14 Alaque ***** válasza:
Köszönöm, hogy lepontoztatok, de nem tudom, mi az a Revolution.
2013. aug. 30. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 t_GaRami_a ***** válasza:
Most őszintén, ennek mennyi a valószínűsége? Komolyan is kérdezem meg nem is. Egyrészt megkérdőjelezem és ez válasznak számít, mert szerintem nem sok, ahogy a józan ítélőképességemmel megállapítottam. De erről nem is hallottam, tehát ennek van egyáltalán valószínűsége?
2013. aug. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!