Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van itt olyan akinek a kedvenc...

Van itt olyan akinek a kedvenc tudománya a matematika? Miért? És milyen kezes ill. lábas vagy?

Figyelt kérdés

2013. aug. 29. 23:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Én tavaly megbuktam belőle. Jobb kezes vagyok, a lábam meg mindkettő bot, de szerintem abból is jobb.
2013. aug. 29. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
91%
Azért kedvenc, mert azt nem lehet "másképp érteni", nem lehet "félremagyarázni", az úgy van a hangulatodtól teljesen függetlenül! Legfeljebb rosszul számoltál...
2013. aug. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
2-eshez: Jobb kezes vagyok, de inkább "kétkezes". Mindkét kezemmel, lábammal boldogulok. Tudok mindkét kezemmel írni, fűrészelni, mindkét lábammal ásni, "labdát rugni" stb. (focizni egyáltalán nem tudok! :) )
2013. aug. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Szeretem mert a tényekre épül és nem lehet másképp értelmezni. Jobb kéz és jobb lábas vagyok.

17/L

2013. aug. 29. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 A kérdező kommentje:

ja és légyszi azt is megírod hogy fiú vagy vagy lány?

köszi

2013. aug. 29. 23:44
 6/24 anonim ***** válasza:
én is szeretem a matematikát,mert logikus és állandó, nem lehet félremagyarázni vagy többféleképp értelmezni. jobb kezes vagyok,de a lábamról nem tudok nyilatkozni. 21L
2013. aug. 29. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Első vagyok, fiú.
2013. aug. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Csatlakozom az előttem szólókhoz; a matematika logikusan épül fel, az persze nem igaz, hogy nem lehet máshogy magyarázni, elvégre egy problémát több oldalról is meg lehet közelíteni.


Én bal kezes vagyok, de focizáshoz a jobb lábamat használom abban az igen ritka esetben, amikor bele kell rúgnom a labdába, szinte kivétel nélkül a kapuban vagyok ;)

2013. aug. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Tom Benko ***** válasza:
Nem tudom, miért szeretem, de el nem tudom képzelni, hogy valaki ne szeresse. Erősen jobbkezes és lábas vagyok.
2013. aug. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Én egészen kicsi korom óta mindig szerettem a matekot.

Leginkább a "rejtvényfejtés" jellege miatt, hogy önállóan, kreatívan kell mozgatni az agysejteket, hogy gondolkodni kell sokszor. (A számolós, favágós részét nem szerettem...)


Ilyen módon a törit pl. sosem szerettem, puszta információhalmaz, nincs mit kezdeni vele.


Ja és jobbkezes vok, bár nem tudom, miért érdekes.

2013. aug. 30. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!