Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Fel lehet dolgozni a szerelmed...

Fel lehet dolgozni a szerelmed elvesztését? Közös életet terveztünk, és most mindennek vége van, egyszerűen meghalt, és egyedül maradtam, nem tudom elhinni.

Figyelt kérdés
Megkérte a kezemet, el akart venni, igazán, szerelemből. Gyerekeket akartunk, pedig tudtuk, hogy nem lesz könnyű. Mindent úgy alakítottunk az életünkben, hogy együtt lehessünk. Mihez kezdjek nélküle??? Öljem meg magam? Van más megoldás? Nem akarok senki mást, évek múltán se. Sok rossz dolgot éltem már át, de Ő mindent elfeledtetett velem, és minden lényegtelen volt, csak mert Ő létezett. De már nem. Ma három hónapja, hogy nincs velem, egy nyár nélküle. Többet nem bírok. Ezen nem lehet túllépni, nem lehet újrakezdeni és rohadtul nem is akarom. Nincs semmi, amiért éljek. Ha lenne gyerekünk, minden más lenne, de nincs semmi ami rá emlékeztet és boldoggá tesz, csak a fájdalom, ami nem fog enyhülni.

2013. aug. 30. 23:36
 1/9 anonim ***** válasza:
nyugodj meg az őngyilkoság felesleges lesz majd más akivel jóban leszel a szerelem biologiailag 6-8 hónapig tart aztán már mást nézel ki akivel ugyanugy jól megleszel csak kell egy kis idő
2013. aug. 30. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom a veszteségedet... :( Hidd el, az idő segít majd. Elfelejteni sohasem fogod, de mosolyogva fogsz gondolni rá, akit szerettél.


Ha úgy érzed, hogy nem tudod feldolgozni, nem bírsz továbblépni, szerintem csatlakozz egy gyászcsoporthoz, vagy fordulj pszichológushoz. Segítenek előrelépni, feldolgozni a gyászodat, és újrakezdeni az életed. Ne félj segítséget kérni. A szenvedésedet rövidíted meg vele, és esélyt adsz magadnak egy jobb életre.

2013. aug. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Ez nagyon szomoru. :( Tedd fel magadnak a kerdest o mit szeretne hogy te mit csinalj. Ha te mentel volna el mit szerettel volna a szerelmednek? Ketlem h a halalt. Fajdalmas de lepbed kell nem konnyu nem is azonnal de meg kell tenned.
2013. aug. 30. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Justicar ***** válasza:

Nem fogom azt mondani, hogy tudom mit érzel, mert nem tudom.

Nem fogom azt mondani neked ugyan azt a szokásos szart, amint a többiek mondanak.

Nem fogom azt mondani neked, amit nem akarsz, vagy nem kell hallanod.

Azt fogom mondani neked, hogy minden amid van, az te vagy, most te vagy az egyedüli csapatod.

Te vagy az egyetlen, aki hallgatni és érdekelni fog, hogy mi van veled.

Te vagy az egyetlen, aki tudja, hogy élsz.

Nincs szükséged senki másra többé, akire támaszkodj.

Azt fogom mondani neked, hogy te vagy az egyetlen személy a földön, aki tenni fog érted valamit, a szerelmed többé nem fog tudni vigasztalni.

Azt fogom mondani neked, hogy nagyon sajnálom a fájdalmad, és a veszteséged.

Azt fogom mondani neked, hogy sosem fog enyhülni, és örökké hiányozni fog neked.

Sajnálom ami történt, minden amit mondhatnék most, az az, hogy gondoskodj magadról. Ha valamit nem tudsz megtenni magadért emiatt, tedd a szerelmedért. Azt hiszed, hogy ő azt akarná, hogy most csak otthon ülj, ne csinálj semmit, és hagyd hogy az életed elszaladjon, és kicsússzon a kezeid közül?

Talán ezt nem fog tetszeni amit most írtam, de emlékezz ezekre a szevakra, és megígérem, hogy egy nap meg fogod érteni.

Nyugodjon békében.

2013. aug. 31. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Justicar ***** válasza:
szavakra*
2013. aug. 31. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Esetleg valamilyen önkéntes munka jót tehetne. Egy barátnőm kiment írországba fél évre szellemileg sérült gyerekekre vigyázni. Kaját, szállást kaptak és neki nagyon jót tett, hogy nem magával foglalkozott, meglátta, hogy mások mennyivel rosszabbul jártak, mint ő és ez erőt adott neki. Sajnálom a veszteséged, őszintén. Nem írtad mennyi időt voltatok együtt, de még egy hirtelen szakítást is nehéz feldolgozni, nem még egy társ elvesztését.
2013. aug. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Tizenhét éves korunk óta, most 26 éves vagyok. Nem érzem, hogy lenne valami, ami miatt élnem kellene. Nem akarom magam sajnálni, de belátom, hogy képtelen vagyok így élni.
2013. aug. 31. 14:05
 8/9 anonim válasza:
Írtam privátban!
2013. szept. 1. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Remélem jól vagy, azóta kedves kérdező!
jan. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!