Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valakinek írtok privátban...

Ha valakinek írtok privátban meddig szoktatok beszélni?

Figyelt kérdés

Arra értem, hogy napokig/hetekig/hónapokig?

Velem már volt olyan, hogy pár hónapig beszéltünk aztán vége lett. DE olyan is, hogy 1-2 levél után eltűnt..Nem is értem, hogy miért ne írják azt inkább, hogy nincs kedvük beszélni velem. 21/L


2013. aug. 31. 09:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Sokszor csak 1-2 napig, néha több napon át, ritkán van olyan is, hogy hetekig, vagy pár hónapig is beszélő viszonyban vagyunk privát üzenetben, viszont általában mindenki azt csinálja a végén, hogy szó nélkül totál eltűnik, többé már nem válaszol egy üzenetemre se. Az ilyenekben tényleg lehetne szerintem is annyi, hogy legalább a szemembe mondják (írják) hogy nincs kedvük már velem beszélgetni.
2013. aug. 31. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Hát, ez abszolút változó. Volt, akit így ismertem meg, és azóta (évek óta) a legjobb barátaim közé tartozik, személyesen is persze.

Volt, akinek vissza se írtam, persze azok ált. vagy "ajánlatot tettek", vagy azért írtak, hogy szemétkedjenek.


Az általános szerintem olyan 1-2 levélváltás, valami konkrét témával kapcsolatosan.

2013. aug. 31. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem is 1-2 levélváltás volt eddig, amíg vagy én, vagy a másik meg nem tudott minden információt, amire szüksége volt.

Persze a bunkókat nem számítva :)


Az eltűnés tényleg nem szép dolog, meg érthetetlen is. Ha már többet beszélgetnék valakivel akkor nyilván érdekel a másik, és nekem sem érdekem eltűnni.

2013. aug. 31. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
kb. 6-7 levélváltás. Nagyjából ennyi idő alatt fogynak el az általános beszédtémák. Ezért nem túl jó dolog leveleken keresztül beszélgetni, ismerkedni
2013. aug. 31. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Általában nekem szoktak írni,de ez ember függő.

Ha ismerkedünk,akkor addig,amíg tart.

De pl. lett olyan lány barátom innen,akivel már vagy féléve.

2013. aug. 31. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!