Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Lehet hogy Ő? Vagy nem Ő?

Lehet hogy Ő? Vagy nem Ő?

Figyelt kérdés
1 éve kétszer benne volt az álmomban egy fiú, és most ismerkedtem meg egy sráccal aki nagyon nagyn hasonlít rá. de soha nem is láttam ès nem is ugyanott lakunk meg mimden szóval nem értem hogyan álmodhattam róla 1 éve, mikor még nem is ismertem... de akkor most talán ő az vagy nem? (bocsi ha értelmetlen egy kicsit)

2013. szept. 1. 00:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Te emlékszel az egy évvel ezelőtti álmaidra? Azta...
2013. szept. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
csak erre a kettőre de minden pillanatára :$
2013. szept. 1. 00:18
 3/6 anonim válasza:
nekem volt ilyen
2013. szept. 1. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem a legtöbb álmomban benne van egy férfi (50 éves kb.) aki ősz,szemüveges és mindig öltönyben van :D De fingom sincs ki ő :D de már úgy pár álmomba benne olt az egyikben ő mentett meg :D Bár tudnám ki ez :D
2013. szept. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
en meg almomban harcba szalltam woldemorttal :DD sztem o o, akinek o-nek kell lennie mer o az aki o. tudtal kovetni? :D najo, viccen kivul, sztem talalkozzatok. csikarj ki belole egy talalkozot, mer en hiszek abban h a sorsban vmi mas is kozrejatszik azon kivul h te mit csinalsz. :) es irj h mi tortent mer nagggyon erdekel ez :D
2013. szept. 1. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
oks köszi majd inkább priviben leírom utolsó :D de nagyon sok közös van bennünk meg minden és... :$ :) :D
2013. szept. 1. 11:59

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!