Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok azokról a...

Mit gondoltok azokról a pasikról, férfiakról, akik "macskásak"?

Figyelt kérdés

Vagyis a macskákat szeretik, tartanak cicát, stb.

Főként a nők véleménye érdekel, de a férfiak válaszára is kíváncsi vagyok!


2013. szept. 2. 23:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
62%
Azt hogy Babettával járnak és az anyjukkal élnek.
2013. szept. 3. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim válasza:
100%

Aki állatbarát az csakis jó ember lehet. :)

Szerintem mi nők mindig az olyan fiúkat részesítjük előnyben, aki szereti az állatokat (kivéve persze aki allergiás a macskaszőrre :D) Vagy legalábbis egy jó pont, főleg ha a lány, aki tetszik ő is macskás.

2013. szept. 3. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem kedvelem túlságosan a cicákat, de még ezerszer jobb, ha macskája van, mint ha utálja az állatokat.


2013. szept. 3. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
40%
Első válaszán besirtam xD
2013. szept. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint még szimpatikusabb tőle. Megfigyeltem, hogy a macskakedvelő férfiak sokkal udvariasabbak a nőkkel, érzelmesebbek, valahogy nagyobb a lelkük. Legalábbis akiket én ismerek.
2013. szept. 3. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Állatot tart, tehát gondoskodó, felelősségteljes. Valószínűleg egyedülálló. Talán azért, mert félénk, visszahúzódó vagy introvertált. Összességében pozitív véleménnyel vagyok az állatot tartó férfiakról, hiszen azért vásárol valaki önszántából állatot (általában), mert szeretné a gondját viselni valaminek vagy valakinek, és ez egy előnyös tulajdonság.

A macska pedig egy békés állat. Általában nem az erőszakos, durva emberek tartanak macskát. Azok pitbullt tartanak.

2013. szept. 3. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

mindenképp jó tulajdonság :) ha bármilyen állatot tart. mert az állattartás felelősséggel jár, tehát gondoskodó tipust jelent.


az állatokhoz is az állattartók úgy viszonyulmak, mintha a gyermekeik lennének. etetik őket, tisztitják a helyüket stb.

2013. szept. 3. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Állatbarát, ami eleve nagyon jó pont!

Plusz jó pont, hogy macskás, mivel én is az vagyok, valószínűleg könnyebben megtalálnánk a közös hangot. A kutyásokkal sincs semmi bajom, de a macskásakkal jobbak a tapasztalatok. Kedvenc zenészeim, íróim is mind macskások.

2013. szept. 3. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Hát jobb mintha kutyások lennének. A kutyák állandóan ugatnak, be nem áll a pofájuk. Mindenhol kikaparják a füvet. Az összes park bűzlik mint az isten nyila.
2013. szept. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
A pasim macskabolond de semmi felelősség nincs benne,a cicát véletlenül rendszeresen kizárja a kertbe éjszakára, elfelejt neki vizet adni, filctollal ír a mancsára stb. alapvető természetét tekintve pedig egy hímsovén érzéketlen tapló :P de a cicákat szereti, és a jellemhibáit nem számítva alapvetően egy jólelkű ember. nekem amúgy bejönnek a macskás pasik, legalább egy közös pont és érdeklődés.
2013. szept. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!