Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mekkorára nőhetek még meg?

Mekkorára nőhetek még meg?

Figyelt kérdés

(nem oskára 15 éves fiú vagyok) 175cm, 81 kilo. Mekkorára nőhetek még meg? A faterom 172cm, anyám 168 körül van, a legmagasabb nagyapám 178cm.

Mekkorára nőhetek meg maximum még?



2013. szept. 3. 00:41
 1/3 anonim válasza:

Hát ez nehéz kérdés, én is sokat foglalkoztam vele hogy mekkora leszek. Igazából ez sok dologtól függ, ugye szüleid magassága, mit milyen mennyiségben illetve minőségben eszel, hamar vagy későn érő típus vagy, sportolsz-e valamit stb.

15 évesen 172cm voltam

most 20 évesen 179cm vagyok az +7 centi, de én későn érő voltam, ezért azt feltételezem hogy te 175-182cm között leszel valahol.

2013. szept. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
kb 182-183
2013. szept. 3. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Heti 4 alkalommal vívok versenyszerűen, hát étkezés, húst-hússal, zöldség, levesbe, gyümölcs meg elég ritkán. Alkohol, cigi, energiaital nincs, semmi ilyen hülyeséged nem csinálok.
2013. szept. 5. 00:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!