Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről a csoportr...

Mit gondoltok erről a csoportról? Ezekről az emberekről? Tényleg idáig süllyedt a világ?

Figyelt kérdés

[link]


Niylvános csoport, megnézhetitek a bejygezéseket, hozzászólásokat.


2013. szept. 3. 14:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyira nem nyilvános, hogy facebook account nélkül meg lehessen nézni, leírod, miről van szó?
2013. szept. 3. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
linket nem tudod megnyitni?
2013. szept. 3. 14:11
 3/11 anonim ***** válasza:
49%
Nem. Bejelentkezést kér (és nincs accountom). Gondolom csak FB tagoknak nyilvános.
2013. szept. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
ha nincs fb account-ja, akkor semmit nem lát.
2013. szept. 3. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Jah értem. Na mindegy, ezt így hosszú lenne leírni, bemásolni meg nem akarom az egész "beszélgetést"... A lényeg annyi, hogy ismeretlen emberek szidják egymás anyját, és belekötnek mindenbe, amibe tudnak. Nekem hirtelen az életkedvem ment most el...
2013. szept. 3. 14:21
 6/11 zabmester ***** válasza:
100%
Már eleve azt nem értem, hogy mire jók az ilyen jelölgetős csoportok. Miért jó, ha ismeretlen emberek ismerősnek jelölnek, meg lájkolgatják a képeimet? Az pedig végképp nem értem, hogy miért anyázzák egymást értelmetlen dolgok miatt. De hát a primitív embernek is kell a szórakozás, nem? :D
2013. szept. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

ezek idióták!!

semmi értelme ennek a csoportnak.

Mindenkit baszogatnak,lefikáznák..nem értem miért jó ez egyeseknek..

2013. szept. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Itt a GYK-en is ugyan ez megy ha nem vetted volna észre. A szex szerelem meg az emberek kategórában kb oldalanként van 2 olyan kérdés hogy "21 é. zöld szemű fiú. Valaki ismi?" meg "Szerintetek hogy nézek ki (kép lent)" és hasonlók.


Ezek az emberek ki vannak éhezve a figyelemre és a facebook meg a gyk egy ingyenes fórum ahol kielégíthetik a vágyaikat. Nem számít hogy negatív vagy pozitív amit kapnak, csak foglalkozzanak velük.


Azért az már ultraciki hogy ebben a csoportban a legújabb bejegyzés egy vén trotty strandolós képe.

2013. szept. 3. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Igen, Gyk-n is hasonló megy. Mivel nyilvános a csoport, láttam, hogy az egyik ismerősöm hozzászólt valamihez, és így néztem be a csoportba. De hát szerintem szégyen. Itt gyk-n mindig vannak kötekedők, de nagyrészt szerintem értelmes válaszokat lehet kapni. Viszont itt ahogy nézem 1-2 értelmes ember harcol az igazáért, és ő van lenézve. Lehet szerintem kulturáltan is vitázni, de itt ahogy írnak az emberek...én nem találok erre szavakat.
2013. szept. 3. 16:16
 10/11 anonim ***** válasza:
59%

szerintem levezetik a feszkót. a verekedésnél jobb. mármint ha abban élnék ki magukat.

amíg ott gyepálják egymást, addig nekem holt mindegy.

2013. szept. 3. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!