Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti anyukák, milyen gyakran...

Ti anyukák, milyen gyakran beszélgettek a lányotokkal?

Figyelt kérdés
24 éves, egyetemre jár, dolgozik, eszébe szinte nem is jut, hogy felhívjon,ha találkozunk alig szól,interneten néha kommunikál velem, pedig normális, rendes család vagyunk. Problémánk nincs egymással. Ha mondanivalója van az apját hívja.
2013. szept. 4. 09:42
 1/4 anonim ***** válasza:

Én is mindig apukámmal beszéltem inkább, szerintem ez sok lánynál van így.


28/N

2013. szept. 4. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Én nem igazán beszélgettem egyikőjükkel sem, pedig mi is rendes család voltunk, csak hát ahogy elköltöztem, más életem lett, és az elején Anyuék a háttérbe szorultak, mert az önállóság minden percét élveztem. Új emberek, új környezet,suli, meló, nyüzsi, buli, minden ami hiányzott. Később persze megváltozott, 2 naponta 1 órát telefonozok anyummal.
2013. szept. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy válaszoltatok.Nálunk is ez van, mint nálatok kedves 2. válaszoló. Én is abban bízok, ha most elkészül a diploma, csak a munka lesz, akkor változni fog. Rengeteg teher van rajta.
2013. szept. 4. 10:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Én fiú vagyok, de velem meg anyám nem beszél soha... :/
2013. szept. 4. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!