Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti megsértődtök, ha azt...

Ti megsértődtök, ha azt látjátok hogy az egyik ismerősötök törölt titeket Facebookról?

Figyelt kérdés
Néha szoktam szelektálni az ismerőseimet. Törlöm azokat akik pl. több mint egy éve ismerőseim, de még chaten se írtak sose (vagy válaszolni se voltak képesek), sose likoltak, szülinapkor se írtak... vagy egész egyszerűen nem köszönnek ha találkozunk :) Ezekből értelem szerűen arra következtetek h nem kíváncsiak rám. Ezért minek is legyenek fenn?
2013. szept. 10. 16:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem, jogos. Ugyanígy vagyok ezzel, mint Te.
2013. szept. 10. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem sértődnék meg. Nem mindenki ugyanúgy használja a Fészbúkot.
2013. szept. 10. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Én észre se venném, mivel nem nagyon használom az oldalt.

Ha azért törölnek, mert nem chatelek, akkor egészségükre.

2013. szept. 10. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Mivel nem ott élem az életem, így nem izgat az ismerőseim száma. Tudom, ma már nem ember, akinek nincs legalább 300 ismerőse... Nem vagyok ember, leszarom:)
2013. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező: én is pontosan ugyanígy szoktam tenni, persze mindemellett nem annyira vagyok FB függő. Mondjuk ez még nem volt előttem tiszta soha, hogy akkor az az ember, akit törlök, az látja? Kap róla üzenetet a FB-tól, hogy töröltem?
2013. szept. 10. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem kap róla.
2013. szept. 10. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én fel se megyek chatre, facebookra is ritkán, valamikor elfelejtek szülinapra írni ennek-annak, a barátaimnak meg írok levelet. Gőzöm sincs, törölt-e valaki...
2013. szept. 10. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Köszi 6-os :)
2013. szept. 10. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Olyannyira nem sértődöm meg, hogy észre sem veszem.

Nem tudom, hány ismerősöm van FB-n, de érzésre 150 körül. Nem használom a chatet, nem szoktam like-olni és fel sem köszöntgetem az embereket, mert nem vagyok egy nagy facebookos. Van profilom, mert néha-néha jól jön, de nem szoktam "lógni rajta".

Inkább a régi osztálytársakkal és más olyan emberekkel való kapcsolattartásra szolgál nálam, akikkel nagyon ritkán (évente vagy ritkábban) érintkezem, és akiknek semmilyen más elérhetőségét nem tudom.

2013. szept. 11. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
En nem, legfeljebb kicsit rosszul esik. Ha netes ismeros es megsortodott ram akkor csak rohogok vagy egy par percig idegeskedek rajta.. Nem tulajdonitok neki nagy jelentoseget, sot, en is szoktam csak ugy szelektalni oket. :D Ugyanezekert, kiveve ha baratok a valosagban, mert akkor azert meg nezegetem az adatlapjukat.
2013. szept. 27. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!