Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy érjem el hogy kövessenek...

Hogy érjem el hogy kövessenek twitteren a one direction tagjai?

Figyelt kérdés

2013. szept. 13. 18:06
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Legyél híresebb mint ők.
2013. szept. 13. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ne úgy, mint ez a pszichopata, aki állítólag emiatt ölte meg a kutyáját:


[link]


Inkább írj valami olyasmit, hogy születésnapi ajándéknak kéred, vagy hasonlók...


Amúgy honnan az életből gondolod, hogy ők kezelik a twitterjüket? Az asszisztenseik kattintgatnak, ők rá se néznek...

2013. szept. 13. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Így NE!

[link]

2013. szept. 13. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha te is megakarsz ölni egy kutyát akkor megöllek én is téged.

Egyébként szerintem csinálj valami érdekes dolgot és ha megtetszik nekik bekövetnek.Lehet, hogy nem csak az one direction hanem még +100-an is vagy többen.

2013. szept. 14. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Hát ne tudsz nagyon sokat tenni érte, ez szerencsén függ.:) van aki 4x ír nekik, és bekövetik,én személy szerint több százszor írtam amikor valamelyiknek follow spreeje volt, mégsem követtek be... figyeld, hogy mikor vannak follow spreek, illetve, hogy mikor vannak fent, és akkor bombázd őket, de csak kedvesen, illedelmesen, semmiképpen se fenyegetéssel, hogy "KÖVESS BE VAGY MEGUTÁLOM A 1D-T"

:)

2013. szept. 15. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!