Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Valaki árulja már el nekem,...

Valaki árulja már el nekem, hogy ha valaki megnézni az üzenetet, akkor miért nem lehet válaszolni?

Figyelt kérdés

Amióta van egy olyan funkció a Fb-on, hogy lehet látni mikor olvasta el a címzett a levelet, inkább meg sem nyitom a bejövőket addig, amíg nincs időm válaszolni.

Mások viszont úgy látom nem foglalkoznak ezzel... Van, amikor csak egy eldöntendő kérdést írok, de egyes emberek csak órák múlva válaszolnak, vagy csak akkor, ha rájuk írok, hogy akkor most mi van?!

Pedig sokszor az van, hogy különösebb megfontolást, utánajárást nem is igényel, amit kérdezek.

Vagy legalább annyit írhatnának, hogy oké, elolvastam, de most nincs időm írni.. (Nyilván ezt nem az eldöntendő kérdésekre írom.) Mondjuk sokaknak arra van idejük, hogy másokhoz kommenteljenek, meg like-olgassanak.

Engem ez zavar...


2013. szept. 16. 17:24
 1/5 anonim válasza:
Éppenséggel akkor nincs kedvük beszélgetni,válaszolni...esetleg tényleg nincs idejük írni csak annyi hogy elolvassák az üzenetet és ha lesz idejük majd válaszolnak...vagy lehet hogy valami oknál fogva nem szeretne neked írni(nem csíp téged,haragszik rád, stb.) és ezáltal nem is sieti el a válaszokat(merthát minek)..mondjuk azzal én is úgy vagyok hogy addig nem nyitom ki az üzenetet amíg tudom hogy akkor nem válaszolnék még...mert az olyan érzést kelt a másikban hogy nem szeretnék neki válaszolni...nekem legalábbis ez jön le
2013. szept. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A fészbukk hülyeség.Az egész a lájkolásról meg a magamutogatásról szó.Mégis mit vártál?Hogy a te üzeneteidet fogják olvasgatni amikor helyette kioszthatnak 1000 lájkot?A gondjaidat pedig magadnak kell megoldani, mert a világ egy sötét és hideg hely ahol az emberek nem igazán törődnek egymással.
2013. szept. 16. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Mirk ***** válasza:
Ez azért van, mert az illetőnek nincs kedve válaszolni.
2013. szept. 16. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Amado atya ***** válasza:
Vagy mert elolvasom az üzenetet, és tudomásul veszem -ha olyan hülyén fogalmazza meg a feladó, hogy nincs rá mit válaszolni.
2013. szept. 16. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

1. Nem igazán vagyok senkivel haragban, kb. soha, szóval ez kilőve. A nem csípnek dolog is, mivel szinte napi kapcsolatban (személyes) vagyok ezekkel az emberekkel, a barátaim, sokszor ők írnak rám..

Plusz én soha nem vagyok fent a cseten, mert nem szeretek neten beszélni, csak akkor írok valakinek, ha valami fontosat akarok, ezt tudják az ismerőseim, szóval attól nem kell tartaniuk, hogy beszélni kell velem hosszabb ideig.. nyugodtan válaszolhatnának.


2. El van olvasva minden levelem, szóval ráérnek olvasgatni, de arra, hogy 30 karaktert leüssenek válaszként, már nem? Most ez hogy van? :)


3. Ha nincs kedve válaszolni, akkor ne is legyen kíváncsi arra, hogy mit írtam :D Amúgy tényleg nem írok soha senkinek olyat, hogy percekig kelljen gépelnie a választ.


4. Soha nem kérdezek értelmetlenségeket a leveleimben. :) Utálom a felesleges csacsogást, így általában a lényegre szorítkozok.


Na mindegy, igazából csak ezek az emberek tudják, hogy miért nem írnak vissza, ha egyszer elolvassák, amit írok, de nem fogok rákérdezni.

2013. szept. 17. 10:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!