Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Pár napja álmodtam egy sráccal...

Pár napja álmodtam egy sráccal, akit soha életemben nem láttam, és ma itt volt?

Figyelt kérdés

Pár napja álmodtam egy férfiról, aki borzasztóan vonzó volt, és el akart csábítani, nagyon tetszett az egész, még ébredés után is sokáig a hatása alatt voltam. Soha életemben nem láttam ezt a srácot, csak álmomban jelent meg. Már azóta egyébként el is felejtettem, miért is agyalnék egy buta álmon. Erre ma besétált az üzletbe, ahol dolgozom. Egy az egyben az a srác volt az álmomból. A gyomromban rögtön pillangók repkedtek, és amit egyébként minden nap profin csinálok, most mindent elbénáztam hebegtem-habogtam. Nagyon furcsa érzés volt.

(Hozzáteszem boldog párkapcsolatban élek, és soha nem néztem egy pasira sem, mert mindent megkapok a páromtól, amire vágyom)

Volt már veletek hasonló?



2013. szept. 18. 15:19
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy kibebaszott orákulúm vagy. :D
2013. szept. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Más is bebeszél ilyet magának. Hasonlított valakire, akiről álmodtál, ennyi. Attól még az nem ő volt.
2013. szept. 18. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!