Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Sajnos én csak 12 éves lány...

Sajnos én csak 12 éves lány vagyok és nem vagyok valami szép. És az anyukám se engedi, hogy sminkeljem magamat a korombeli lányok meg olyan 14-15 évessnek nézznek ki. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. szept. 28. 20:46
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
12 évesen ne sminkeld magad jól teszi anyukád hogy nem engedi.Jó ribik lehetnek az osztálytársaid/barátaid hogy úgy néznek ki mint egy 14-15 évesek.12/L
2013. szept. 28. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

szemceruza, szempillaspirál, szemöldökceruza és szájfényt szerintem simán használhatsz, az nem feltűnő, de pandamaci fekete szemek, fekete rúzs... stb... ribis smink az tényleg nem kell a korodbeli lányoknak.

tudom, ilyet nem kellene írnom, főleg, mert 23 évvel vagyok idősebb (és mert csúnya dolog átverni bárkit is) de ha tényleg akkora szívfájdalmad ez, és úgy érzed, te vagy a lúzer, akkor legyen egy dugi sminkcuccod, amit magaddal viszel, és ha otthonról lelépsz, kikenheted magad :) de szigorúan csak diszkréten a fent megadott sminkszerekkel. (legyen smink-törlőkendőd is mielőtt hazaérsz, használd) így kicsit fested is magad, meg nem is, mert nem feltűnő, de öltözteti az arcod.

viszont ha a tanárok szólnának érte - vagy pikkelnek a kikent csajokra a suliba, akkor jobban teszed, ha nem teszed :)

2013. szept. 28. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem tartom magam konzervatívnak, se öregnek, de egy 12 éves nehogy már fesse magát! Semmivel! Egy gyerekről beszélünk, még csak nem is kamaszról, mert ha 14-15 éves lenne, azt mondanám, hogy egy diszkrét fedésű alapozó, kis szempillaspirál elfogadható lenne, de akkor is csak ennyi és nem több.


Kedves kérdező!


A kortársaiddal van súlyos probléma pontosabban a szüleikkel, ha megengedik, hogy sminkeljenek. Te egy gyerek vagy, akinek nem kell kinéznie idősebbnek a koránál. Ne akarj koravén lenni, nem jó dolog idő előtt felnőni. Később, a huszonéveidben sminkelhetsz annyit, hogy már unni is fogod. A másik pedig az, hogy minél korábban elkezdesz sminkelni, annál hamarabb fog öregedni a bőröd. Láttam már 20 körüli lányt, már jöttek a homlokráncai és ezt akkor lehetett látni, amikor lemosta magáról az alapozót... Éld meg a gyerekkorodat, bandázz a korodbeliekkel, amíg jó az idő, biciklizz, görkorizz, hívd át a barátnőidet, tanuljatok meg főzni-sütni egyszerűbb kajákat, keress magadnak hobbit. A sminkelést pedig felejtsd el még pár évig. Gyerek vagy még nem NŐ! Azt pedig nem hiszem, hogy ne lennél szép, csak túlságosan kritikus vagy magaddal szemben. nehogy azt hidd, hogy a sminkelt lányok szebbek.


28 N

2013. szept. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Foglalkozz inkább a tanulással, különös tekintettel a nyelvtanra, azon belül is a helyesírásra.

A többi meg majd - annak rendje és módja szerint, a megfelelő időben - jön magától.

2013. szept. 28. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Feke88 válasza:

" a korombeli lányok meg olyan 14-15 évessnek nézznek ki"


Miért akarnál te másnak kinézni, mint aki vagy?

Örülj neki, hogy önmagad lehetsz és nem vagy rákényszerülve, hogy másnak add ki magad!

2013. szept. 29. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

El jön a te időd is egyszer. -Türelem.

Csúnyább nem leszel csak szépülsz idővel.

Mikor meg idős leszel ,mert egyszer leszel az is ha minden igaz ,akkor meg az lesz a baj ,hogy mért öregedsz??

2013. szept. 29. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Egyedül te látod úgy, hogy az összes korodbeli lány 14-15 évesnek néz ki. Ha valaki már 1-2 évvel (vagy többel) idősebb náluk, akkor már simán meg tudja mondani, hogy ez egy agyonvakolt 12 éves, semmi más, nem 14-15 éves. Maximum 1-2 olyan lány lehet, akire azt mondanám, hogy érettebben néz ki, de még ÍGY IS meg tudom mondani, hogy nincs több 13-nál. Látszik rajta, a járásán, a szemén, meg hogy hogyan sminkel.

De ha már ennyire akarod akkor egy kis korrektor a pattanásokra (hogyha csak kicsi feketék vannak akkor semmiféleképpen, csak rosszabb lesz, maximum a bepirosodottakra), meg max. szempillaspirál. Nem kellenek pandaszemek, se vörös száj, de még csak kihúzott szem sem. Rúzs helyett meg ajakbalzsam, azért nem szólhatnak be, de fényesebb lesz tőle az ajkad.

Én még csak most kezdtem el valamennyire sminkelni magam, az is csak alapozó (csak addig fogom használni, ameddig látszanak a sebhelyek az arcomon) spirál, és alul (bent) halványan kihúzom a szemem ceruzával, de ennyi. Szerintem bőven ráérsz még néhány évet, úgyis mindjárt mész (gondolom) ebből a suliból, ott új életet kezdhetsz. Én az előző sulimban kicsit kiközösített voltam. Nem zavartak el meg ilyenek, csak soha senki sem jött oda beszélgetni, most meg bekerültem egy gimibe, ahol meg az osztályban mindenki bír, és mindenki beszél velem, és ez nem a smink miatt van, mert sokszor így is smink nélkül megyek.

15/L

2013. szept. 29. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
várj 2 évet és te is 14nek fogsz kinézni:P
2013. okt. 19. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

12 évesen minek a smink ??!?!!??? Mért kell úgy kinézni mint a többiek ?!?!!?? Mi ez a majmolási funkció ?!?!?


én 13 éves vagyok . nem a legszebb . ilyen pálcika akinek semmi van ereje. van egy pár pattanásom is de meng tudom oldani smink nélkül és nem tud érdekelni mit gondolnak az olyanok akik sminkelik magukat. Nekem családtagjaim , tanáraim is mind azt mondták ezekben a korokban úgy vagyunk szépek ahogy vagyunk nem kell hozzá smink. Majd mikor 20 évesen smink nélkül a barátod mellett felkelsz úgyfogsz kinézni mint egy 53 éves. Semmi értelme általánosba sminkelni magunkat.

2015. ápr. 2. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Te jó ég. Ti hol éltek? Miért ne lehetne 12 évesen sminkelni? Nyilván nem rúzs meg ilyenek, de egy kis szempillaspiráltól és szájfénytől nem lesz baja...
2018. márc. 2. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!