Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » A szüleim olyan iskolába...

Dejong kérdése:

A szüleim olyan iskolába akarnak küldeni, amit nem is akarok, nem érdekel, drága is, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet,hogy nemrég érettségiztem,és járok plusz két évre,ez amolyan második érettségi,ami hétfőtől péntekig van,mellesleg tetszik és szeretek oda járni....a szüleim szombatonként főiskolára is akarnak küldeni,tehát hétfőtől szombatig iskola lenne,ami még nema legrosszabb,de én nem akarom,már mondtam nekik,de azt mondták akkor is el kell végeznem a főiskolát,ha belehalok,és ha felhozom otthon hogy én nem szeretném a szombati sulit,mert nem érdekel,és lehet a kettő picit sok lenne,akkor nagyon lekiabálnak,segitsetek kérlek
2013. szept. 30. 19:37
 1/2 anonim ***** válasza:

Felnőtt ember vagy, nem?

Nem tudnak beíratni az akaratod ellenére...

2013. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A szüleid csak a legjobbat akarják neked. Nézd, elég nagy vagy már, állj a saját lábadra, és döntsd el, mit akarsz kezdeni magaddal, ők is értékelni fogják!
2013. okt. 1. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!