Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy lehetne egy embert...

Hogy lehetne egy embert felszabaditani?

Figyelt kérdés

Sajnos a XXI sz. ott tartunk,hogy vannak rabszolgák.

Én nyiltan nem tehetek semmit érte mert én csak egy soför vagyok és kell az álás. Van egy ember aki kb 10 éve nem kapott fizetést a személyie el van véve és csak kajáért és piáért dolgozik. Ő már beletörődöt a sorsába és nem tesz semmit. De én már nem birom ezt tovább látni.

Mit tehetek,hogy a munkahelyem is megmaradjon és az a szerencsétlen is felszabaduljon.

Köszónöm!


2013. okt. 5. 01:49
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ehhez kéne tudni, hogy a munkahelyed megmaradását hogyan érinti ez a sztori... mert az nem derült ki az írásodból.

De szerintem ha bejelented a rendőrségen, akkor azt a rendőrségen kívül senki nem tudja, hogy ki tette a feljelentést.

2013. okt. 5. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Annál az embernél dolgozom én is. Ö a munkaadóm.
2013. okt. 5. 02:10
 3/6 anonim ***** válasza:

Ő dolgozik régebben ott, ugye? Csak azért kérdezem, mert lehet hogy hajléktalan volt, és az elején önszántából szegődött hozzátok ingyenmunkáért, csak legyen hol laknia meg legyen mit ennie. Én ezt tudom elképzelni, különben már rég megjárta volna a rendőrséget, személyi ide vagy oda.

Vagy valami vaj van a füle mögött, és azért kerüli a rendőrséget, és inkább tűr. Mittudomén, lehet hogy külföldön körözik, és ha itthon feljelentget, egyből kiderülne hogy hoppá, őt már keresték.


Vagy, a helyedben egy közös kajálás, mcdonalds, sörözés alkalmával rákérdeztem volna. Valami tuti van a fószerrel.

2013. okt. 5. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nézd, ha bejelented, akkor őt lecsukják, tehát nem tud Neked többé munkát adni - szóval a kettő együtt nem megy.

Csak Te tudod eldönteni, hogy az anyagilag rövid- vagy a hosszútávon megtérülő verziót választod...

2013. okt. 5. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Már 20 éve ennek az embernek dolgozik. Tehát nem volt hajléktalan. Kb 10 éve került ebbe az állapotba. Van egy tanya ami az ő nevén van de semmi köze hozzá annyi joga van a tanyához mint nekem. Semmi!
2013. okt. 5. 03:57
 6/6 anonim ***** válasza:
Majd szólj, hogy mit döntöttél és mi lett!
2013. okt. 5. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!