Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Soha nem tettem azt, amit...

Soha nem tettem azt, amit szerettem volna. Más is van ezzel így? Rendben van ez így?

Figyelt kérdés

Mindig olyan munkát vállaltam, amit kaptam. Válogatás nélkül oda mentem dolgozni, ahova felvettek.

Oda mentem egyetemre, ahova ingyenes képzésre felvettek - nem oda ahova szerettem volna.

Sose tettem azt, amihez épen kedvem lett volna pl. bulizni járni néha, barátokkal lógni, ellátogatni olyan éttermekbe vagy országokba/városokba amik tetszennek, sportolni azt amihez ledvem lett volna, olyan szakmát tanulni stb.

Mindig azon voltam, hogy a családomnak megfeleljek és pénzt spóroljak.


2013. okt. 5. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem, én piszok mázlista vagyok, mindig bekövetkezik, amit szeretnék. Biztos lesz még ennek böjtje, de eddig így volt.
2013. okt. 5. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Csak folytasd tovább az elcs.szett életedet és ne is tegyél meg magadért semmit, ne állj ki magadért soha, tagad meg a saját igényeidet, érzéseidet másokét helyezd a sajátod fölé... aztán panaszkodj tovább
2013. okt. 5. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!