Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mikor döntöttétek el, hogy...

Ti mikor döntöttétek el, hogy mik akartok lenni? Nagyon gáz, ha 18 évesen még fogalmam sincs?

Figyelt kérdés
Nem arról van szó, hogy nem is nézek utána, sokat keresgélek és olvasgatok, de így sem tudok dönteni. Úgy érzem végzősként ezt már nem engedhetem meg magamnak, és a suliban is szokták mondani, hogy ez így nincs rendjén, tényleg ennyire durva?

2013. okt. 8. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:

Én detto ugyan így vagyok.Végzős vagyok,de még mindig vacilálok és keresgélek a szakmák között. :/

Menjek egyetemre?Vagy majd később?Milyen szakra menjek?Vagy inkább szakmát szerezzek? Bahh... :(

Együtt érzek veled... Amúgy sztem nem ciki,csak elég nagy hátrány lehet majd. :/

2013. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szia. Igen , eléggé gàz..Én sem tudom :D 19 vagyok érettségiztem aztán született a pici fiam decemberben. És most itt ülök és azon gondolkozom , hogy mit kezdjek magammal.. Baba mellett nehezebb minden :)
2013. okt. 8. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Egyáltalán nem gáz. Sztem abszurd h gyakorlatilag már 14 évesen tudni kéne h hova akarsz egyetemre menni. Hiszen aszerint választasz gimit ott faktot és h miből kell majd emelt meg ilyenek. Én sem tudtam ilyen idős koromban h mi legyen. Aztan rendőr módon jelölgettem eltöltöttem 1 évet diplomás ápoló szakon aztán jöttem rá h nekem az orvosi passzolna. Addig ez eszembe se jutott. Sztem kell mindenkinek egy érettségi szint (komolyság) amikor képes ezt a döntést meghozni. Ne görcsölj rá! Az talán segít ha a felvin kitöltesz olyan teszteket amik kb tudnak valamerre irányítani.
2013. okt. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Rendőr=random :)
2013. okt. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem gáz. A legtöbb ember, ahogy én látom, még nem igazán tudja, mivel szeretne foglalkozni a későbbiekben, vagy ha tudja is, később sokan mégis váltanak.

Én 24 vagyok, és csak most döntöttem el, mivel szeretnék majd foglalkozni. Két félbehagyott egyetemi szak és közel két év "levegőbe lógás" volt az ára (ami alatt nem suliztam, csak dolgoztam), de megérte. :)

2013. okt. 9. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!