Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Talált pénztárcát megtartanád...

Talált pénztárcát megtartanád vagy visszaadnád a tulajdonosának?

Figyelt kérdés

Ha anyagilag nagyon rosszul állnál és az utcán találnál pénztárcát sok pénzzel, iratokkal együtt, de senki sem lát téged, akkor megtartod a pénztárcát v eljuttatod a tulajdonosnak?

kérnék kort és nemet is

köszönööööööööööm !!!


2013. okt. 10. 18:33
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

én tuti elküldeném a tulajnak...bár eddig csak telefonokat találtam, tárcát nem


36/N

2013. okt. 10. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Visszaadnám.
2013. okt. 10. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Eljuttatnám a tulajdonosnak. 18/L
2013. okt. 10. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos, hogy visszajuttatnám a tulajdonosának. Már csak azért is, mert télen nekem is eltűnt a pénztárcám, az összes iratommal együtt és nem került elő, pedig mindenhol kerestem, több helyre is bementem, hátha megtalálta valaki, de nem.. Mindent újra kellett csináltatni + új bérleteket venni, csomó pénzembe került.. ha találtál egy tárcát, feltétlen keresd meg a gazdáját és legalább az iratait add neki vissza, mert ez nagyon kellemetlen dolog. (20L)
2013. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

Visszaadnám, gondolkodás nélkül. Számomra a talált holmik megtartása is lopás.

29/N

2013. okt. 10. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
Ha nagyon rosszul állnék, éheznék, stb., akkor a pénzt megtartanám, az iratokat és a tárcát eljuttatnám a gazdájához, mert nagyon nagy szívás újracsináltatni mindent.
2013. okt. 10. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm !!!
2013. okt. 10. 18:53
 8/21 anonim ***** válasza:

Egyszer találtam egy pénztárcát volt benne 500 ft,de semmi irat nem volt benne.Így a pénzt kivettem a tárcát ott hagytam,mert elég régi és kopott volt.Ha lett volna benne irat természetesen vissza jutattam volna.


21/L

2013. okt. 10. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Pff, nevetséges, hogy lepontoztok. Egy pénztárcában nemigen van pár tízezer forintnál több, legfeljebb valami drágább dolog vásárlása előtt valamennyivel több. Ha tényleg rászorulnál, ezen függne, hogy lenne mit enned vagy kifizetni a fűtést, akkor a legtöbbünk egyáltalán nem adná vissza a pénzt, nem teszed valakinek tönkre az életét azzal, hogy megtartod azt a nem olyan sok pénzt.
2013. okt. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Személyesen vinném vissza. Olyan rosszul nem tudok állni, hogy más nyomorán "gazdagodjak".


33/F

2013. okt. 10. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!