Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan szerezzük vissza...

Hogyan szerezzük vissza valaki bizalmát, ha azt teljesen eljátszotuk?

Figyelt kérdés
Én ezt tettem és tudom óriási hiba volt...és nagyon fontos nekem az a nő akivel hűtlen voltam és rájöttem egy életre mekkora barom vagyok....Nem tudom mit csinálhatnék,hogy megbízzon bennem.
2013. okt. 12. 14:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
SEHOGY. ezt elb**tad apukám. nem értem miért csinál valaki ilyet ha utána így megbánja. ha megbocsát is elfelejteni sose fogja...
2013. okt. 12. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%
magadon dolgozzál, hogy legközelebb igényed, indíttatásod se legyen bűnt elkövetni, mert enélkül hiába nyomulsz a "megbocsátásért". Hitelesen megváltozott embernek esetleg lehet újból bizalmat szavazni, de kisebb eséllyel.
2013. okt. 12. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

csak a teljes fordulat segíthetne, de olyan, amit te is felérsz ésszel, átlátod, szükségét érzed, és nem miatta, önmagad miatt.

nem megjátszani, megpróbálni kell, akarni.

tartani a kapcsolatot, hogy lássa, hogy változol.

ha esze van, jó sok időbe telik, még veled érintkezésbe lép, és akkor is távolságtartó lesz, és figyelmes, hogy lássa, nem e csak pillanatnyi megzuhanás ez nálad.

és akkor, talán akkor, jó sok munka és kínlódás után talán kaphatsz még egy esélyt.. de melós lesz, mert félni fog, és mindenbe rosszat lát majd.

neked meg példaértékűnek kellene lenned, de az marha nehéz, meg fogod unni, túl sok a meló és hagyni fogod a fenébe.

ha mégis ezután is úgy érzed, menni fog, vágj bele.

sok türelmet és alázatot kívánok: szükséged lesz rá.

járj "szerencsével"!

(nő )

2013. okt. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

jah, és ne nyomulj, az totális ellenállást vált ki, és még messzebb lököd

(az előbbi voltam ) :)

2013. okt. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!