Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek John Newman meleg?

Szerintetek John Newman meleg?

Figyelt kérdés
Szerintetek John Newman meleg, vagy szerintetek van rá enyhe hajlama hogy meleg legyen, mert a sztárlexikon-ban olvastam hogy nincs felesége.... vagy talán mert nem jön neki össze ez lehet az oka ? :SS

2013. okt. 12. 21:18
 1/8 anonim válasza:
100%
csak azért mert nincs felesége az már az jelenti h meleg?! ez hülyeség. viszont, ettől függetlenül, persze, lehet az, de a dalai inkább csajokról szólnak szerintem. aztán ki tudja, kis pufi meleg srác, vagy lehet a pufisága miatt nincs csaja :D
2013. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

23éves, még hogy legyen felesége!?

Minden lehetséges, de amíg nem 100% addig nem biztos.

2013. okt. 13. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
94%

Nem, az én drágám NEM meleg.

Amúgy mindenkinek a saját dolga, hogy meleg-e, vagy sem.

2013. okt. 13. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
Előző vagyok: Vagyis úgy értem, hogy senki másra nem tartozik John identitása, ez magánügy.
2013. okt. 13. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
fejemet nem letépni csak egy random kérdés, mely csomó embernek megfordul a fejében de anélkül h megkérdeznék inkább rávágják, hogy az ....
2013. okt. 16. 19:11
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Ella Eyre a barátnője. Soha nem jutott volna eszembe, hogy John meleg legyen, azért szerintem egyáltalán nem úgy néz ki... (Ismerek meleg előadókat, ismerőseim körében is van 1-2 meleg.)
2013. okt. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
100%
Dehogy meleg!!!! Nagyon szép barátnője van, Ella Eyre.Nahát meg ne a starity-böl informálodj...külföldi oldalakról másolják ki a cikkeket a tagok, mintha ők "írták" volna...pfff
2013. nov. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Kriszti1010 válasza:

Születési név

John Wiliam Peter Newman

Becenév

John

Születési idő

1990. június 16.

Születési hely

Settle, North Yorkshire, Anglia

Foglalkozás

Énekes, dalszerző, zenész

Családi állapot

nős

Partner

Ella Eyre

Magasság

186 cm

Eredeti hajszín

Barna

Szemszín

Kék

Csillagjegy

Ikrek


Forrás: [link]

2014. nov. 14. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!