Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Van egy fiú akibe beleszerette...

Szabina2222 kérdése:

Van egy fiú akibe beleszerettem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akibe beleszerettem.Néz közeledik hozzám és mindig végignéz rajtam.Ha beszélgetünk néha a földet nézi néha belenéz a szemembe és mosolyog.Sőt 1X már követett de aztán irányt váltott.Egyszer amikor el mentem az iskola előtt az udvaron volt (nem tudom hogy észrevett vagy mi)de fel ugrott a kerítésre és engem nézett.Most mit gondolhat?Mit érezhet?

2013. okt. 13. 20:09
 1/6 Angelik@ ***** válasza:

Tetszel neki, vagy csak egy jó kém.:D

Több mint valószínű hogy az első állítás igaz, akkor jobban teszed ha vársz amíg erőt gyűjt és elmondja mit szeretne veled kapcsolatban. A fiúk nem szeretik, ha egy lány "nyomul".:)

2013. okt. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Jeszusom, tegnap is kiírtad ezt a kérdést! Ha ment utánad, aztán elkanyarodott, az azt jelenti, hogy neki is arra kellett mennie, és engedd meg neki, hogy rád nézzen!

Ne haragudj, nem akarok gonoszkodni, de ez tényleg nem jelent semmit. Viszont ha ezen az oldalon akarod, hogy felbiztassanak, elrugaszkodsz a realitás talajáról, és csúnyán megégetheted magadat.

2013. okt. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
ha végignéz rajtad és közben egy kicsit mosolyog akkor az azt jelenti hogy tetszik neki a tested nézz vissza a szerszámára és harapdáld a szád szélét sze xisen közben mosolyogj aztán nézz bele a szemébe és próbálj aranyosan nevetni :D
2013. okt. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Oké köszönöm! Csak van egy bukkanó....van barátnője...ezért sem tudom hova rakni a viselkedését..
2013. okt. 19. 17:59
 5/6 Angelik@ ***** válasza:

3/4

...a "szájharapdálás" után, te pénzt is kapsz?:)

2013. okt. 20. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
????
2013. okt. 23. 10:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!