Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit kérjek szülinapomra? 13/F...

Tudor584 kérdése:

Mit kérjek szülinapomra? 13/F Többi lent.

Figyelt kérdés

14 éves leszek és nem tudom mit kérjek, mostanában ráfüggtem a FIFA-ra de nincs valami jó gépem.

Régóta szeretnék egy jó gépet vagy egy XBOX360-at de ezt még karácsonyra sem vennék meg nekem mert 50 ezer felet van mind kettő bőven.

Eddig is nagyon ilyen videójáték mániás voltam, ezért gondoltam egy ilyen xbox 360 kontrollert a FIFA-HOZ de félek hogy egy idő után csak porosodna a polcon.

Nagyon szívesen fogadom minden jellegű választ



2013. okt. 16. 22:48
 1/5 A kérdező kommentje:

Egy ilyenre gondoltam géphez:

[link]

2013. okt. 16. 22:56
 2/5 anonim ***** válasza:

Én nem cseszném el a pénzt ilyen fölösleges dolgokra. Olyat kérjél, ami időtálló vagy pedig hasznos. Én például amikor fiatalabb voltam, akkor kértem mondjuk olyan cipőt, amit már hónapokkal ezelőtt kinéztem magamnak, mert olyan király volt, és mikor jött végre a születésnapom, akkor nagyon örültem neki. Vagy volt karóra, különleges toll, stb.


Egyébként gondold át, hogy szükséged van-e egyáltalán valamire. Ha nincsen, akkor kapsz valami kis kedves apróságot és kész, legalább nem vered nagy költségekbe a szüleidet.

2013. okt. 16. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

# 2 - Nem kötekedésből írom, de a cipő egyáltalán nem időtálló, főleg egy fiúnak, aki egész nap mászkál mindenfele.


Tudor- nem szoktál sportolni ? Ilyen téren is lehetne gondolkozni.


Szerintem nem kellene ennyire ráfüggni a számítógépes játékokra, főleg nem 14 éves korban, amikor a test fejlődésben van és fontos a mozgás.

Ezenkívül néhány év múlva, amikor már nem lesz ennyi szabadidőd, bánni fogod, hogy nem használtad ki jobban ezt az időt, mert most kell elkezdeni a test edzését és fejlesztését. Ha 20 éves korodig a házban ülsz, akármennyire is jó az a FIFA, akkor nagyon be leszel gyepesedve és a csajok is jobban szeretik a sportos fiúkat, ha már itt tartunk :D.


A számítógépezés jó időnként, de ne ez legyen a központban. Épp ezért, kérj olyasmit, amivel más tevékenységet tudsz űzni, például gördeszkát, bicajt vagy valamilyen sportfelszerelést. Ezek nem csak, hogy időtállóak, de hasznosak is minden szempontból és szerintem a szüleid sem lennének ellene, hogy olyasmit vegyenek, ami a hasznodra válik.

2013. okt. 17. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
#3: Egyénfüggő. Én is mászkáltam fel-alá, mégis kibírta legalább két évig... Meg hát jó cipőt választottam. A legnagyobbat eddig a Coverse cipőkben csalódtam, soha többet nem veszek olyat.
2013. okt. 17. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Minden nap legalább 2 órát sportolok ha már itt tartunk, és mindenem meg van hozzá...
2013. nov. 1. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!