Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » ‘Bébiszittert‘...

‘Bébiszittert‘ keresek. Szerintetek ez működhet?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Lenne egy kérdésem. Szeretnék egy héten pár napot dolgizni, es erre az idore keresek valakit. Arra gondoltam, hofy a napjaink amugy is unalmasak, es szeretnem ha valaki bekoltozne hozzank. Ausztriaban lakunk, semmit rezsit, lakbert nem kellene.fizetnie, en allnam az etelt is es ez lenne fizetes helyett. Szerintetek ez mukodne? Hol adjak fel hirdetest es milyen szoveggel??

2013. okt. 22. 13:16
 1/7 anonim ***** válasza:
52%
Nem javaslom. Aki annyira le van csúszva, hogy ezért elvállalja, annak valami oka van, és az általában nem pozitívum. Biztos, hogy nem engednék be idegent a lakásba, nem szeretnék arra hazamenni, hogy ki van fosztva.
2013. okt. 22. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Jelzem nem ‘csicskást‘ keresek, csak valakit akivel talan jobban telnenek a napok, es neha vigyazna a kisfiamra
2013. okt. 22. 13:31
 3/7 anonim ***** válasza:
Igen, működhet! Au-pair-nek hívják az ilyen bébiszittert. Vannak erre szakodosott oldalak, ahol feladhatsz hirdetést, és megnézheted azokét, akik vállalnának ilyesmit. Legtöbbször a nyelvtanulókat érdekli az ilyesmi, szóval ha Ausztriában laktok, biztos van, aki szívesen kimenne, hogy anyanyelvi környezetben gyakorolhossa a németet.
2013. okt. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én szívesen vállalnám.

Csak hát tényleg itt az a gond, hogy én (vagy akárki más) egy ismeretlen vagyok számodra.

2013. okt. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon örülnék egy ilyen lehetőségnek. 1. fiatal vagyok még, és látnék egy csomó mindent 2.ha jól sikerül a dolog,még egy kis mellékest is kereshetnék,ha sikerülne valahol elhelyezkednem úgy hogy közben tudok a kicsire is vigyázni ha kell.
2013. okt. 22. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Azt hittem ehez senkinek sem lenne kedve. Ha akad itt olyan aj

ki szivesen vállalná, írjon egy privát üzenettet

2013. okt. 22. 14:23
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem is sokan vállalnának ilyet, főleg fiatalok akik világot akarnak látni, nyelvet tanulni, önállósodni, kiszakadni a megszokott környezetből.


Itt ez az oldal, www.aupair-world.net

itt vannak magyar és külföldi regisztrált szitterek, képpel adatlapokkal és te is felrakhatod ingyen hirdetésed, megadva az infókat, elvárásaid:) nem bonyolult és tényleg jó!

2013. okt. 22. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!