Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mentősök, tűzoltók, orvosok...

Mentősök, tűzoltók, orvosok stb. Hogyan dolgozzák fel a brutális haláleseteket, amiket testközelből látniuk kell?

Figyelt kérdés

Mi jár a fejükben? Mit éreznek?

Hogyan készítik fel őket az ilyen esetekre?


Én biztosan sírógörcsöt és sokkot kapnék, valamint egy életre súlyos nyomot hagyna bennem, ha mondjuk egy egész család összeroncsolódott holttesteit kellene kiszednem az autóroncsok közül.


De én nem is lennék alkalmas ilyen munkára.


Ezek az emberek vajon érzéketlenek? Vagy már megbarátkoztak a halállal?



2013. okt. 24. 14:35
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem erzeketlenek sőt.. Nekik is nagyon nehéz de egy idő után "megszokják".
2013. okt. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó kérdés. Biztos hatalmas lelki erő kell hozzá.
2013. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ők a hétköznapok igazi hősei.
2013. okt. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én párom is tűzoltó, mikor az első balesethez kihívták őket, ahol egy kisgyereket kellett kivágni az autóból, haza jött le ült a kanapéra és meg sem szólalt csak nézett maga elé. Nagyon megviselte a látvány, de most már lassan 10 éve dolgozik tűzoltóként, de most már megszokta a látványt.
2013. okt. 25. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
En orvos vagyok. Van lelkem. Nehez feoldolgozni ha elveszitek egy beteget, de erőt ad amikor vissza tudok adni valakit a csaladjanak!
2014. márc. 1. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!