Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tennétek a helyemben? Fontos!

Mit tennétek a helyemben? Fontos!

Figyelt kérdés
Mindig álmom volt az, hogy Pesten lakjak..ne kérdezzétek miért..egy kis városban lakom és így érzek. Jövőre lenne lehetőségem menni, egyetem miatt , de család próbál lebeszélni mert messze van.( 300km ) Félek,hogy lefognak beszélni, de tudom utána megbánnám ha mégsem mennék fel..szeretném legalább megpróbálni,hogy milyen ott élni.Valójában félek is tőle , és van pár ember akiket nagyon szeretek , van egy aki nélkül pedig nagyon nem bírom, ha már nem beszélünk az is rossz. Viszont tényleg ez volt bennem mikor tanultam is,hogy ezért a célért,hogy ottani suliba menjek.Meg az iskola is előnyös lenne,minden szempontból! Ti mit tennétek? Követnétek az "álmotokat" vagy hagynátok? Azt ne mondjátok,hogy majd felköltözök később mert esélytelen a családi helyzet miatt.
2013. okt. 26. 18:35
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mennék! 300 km nem a világ vége, egy 3-4 órás út maximum. Ha felvesznek az egyetemre, kapsz kollégiumot vagy találsz albérletet, akkor semmi sem tarthat vissza. A változástól mindig fél az ember, de hidd el, ha nem lépsz akkor nem haladsz előre.
2013. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Hátha felvesznek oda egyetemre akkor miért ne? :) Én is így kerültem Pestre, pedig nem is terveztem eredetileg. Imádok itt fent lenni :)
2013. okt. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ryback12 válasza:

Szia!

Menj és csináld,de úgy,hogy később mindenki lássa ez volt hiába való...

2013. okt. 26. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
3.-nak: nem hagytál ki egy "nem"-et véletlenül? Mert így elég furcsán hangzik, amit írtál.
2013. okt. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!