Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Jogosan röhögtek ki mert...

Jogosan röhögtek ki mert tetszik ez a zene nekem? Szerinted is gáz hogy ez tetszik?

Figyelt kérdés

Van egy pár srác, akivel nem mondom, hogy barátok vagyunk, amolyan haverok így eltöltjük az időt. És megmutattam nekik ezt a számot, és kiröhögtek. Azt mondták, hogy ez ilyen tipikus csaj zene! Azt nem mondták mit kellene hallgatnom, szóval nem értem...


De nekem tetszik!

Jogosan röhögtek ki? Kicsit megsértődtem rájuk, nem értem miért rossz ez a zene!

Szerinted is ciki ez hallgatni fiúként?


http://www.youtube.com/watch?v=Jw4Iwyv35Mw



2013. nov. 1. 17:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Inkább az a ciki, hogy ilyenen megsértődsz. Ez olyan csajos viselkedés.

Ha igazi pasi lennél, akkor letojnád ki mit gondol.

2013. nov. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

idefigyelj:

ne másokkal foglalkozz, neked ez tetszik és kész a többi nem számít, mellesleg nekem is tetszik :D (bár én lány vagyok)


a haverjaidat meg 20 méterről sz*rd le

2013. nov. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
100%

ne foglalkozz velük!

szerintem ráadásul még jó zene is! és ezt fiúként mondom! :)

2013. nov. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

L vagyok se a zene se a klip nem tetszik.

Relatív mi a ciki, talán nem férsz bele a stílus kontrolljukba, ahogy mostanság mondják.

2013. nov. 1. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

1. A kritikákon/szívatásokon ne akadj így ki, mert ez gáz. Én csaj létemre nem foglalkozok azzal, ha valaki a zene ízlésemet vagy ehhez hasonló dolgot kritizál, úgyhogy te se tegyél másképp férfi létedre.


2. Egyszerűen nem kell ennyire függni a többiek véleményétől, mert úgy mindig a többiek birkája leszel és arra fognak húzni, amerre akarnak. Innentől kezdve vége az egyéniségednek, az önálló véleményednek, stílusodnak, stb.

A zenei ízlés úgyis széles skálán mozog, tehát van aki klasszikus zenétől elkezdve egészen dark metal-ig mindent meghallgat, ez még abszolút nem jelent semmit az ő személyére nézve és értelmes ember nem ez alapján skatulyáz be valakit.


3. Fejleszd egy kicsit az ítélőképességed. A fülhallgatódban azt hallgatsz, amit akarsz, de ha odamész a 3 extra-macsó haverodhoz azzal , hogy Katy Perry-t hallgatsz mondjuk, akkor nem fogják díjazni.

Én például szoktam hallgatni az oroszlánkirályt néha, de ha valaki megkérdezi, hogy milyen zenét hallgatok, akkor nem az oroszlánkirályt fogom mondani. Érted ?

2013. nov. 1. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

De én se röhögöm ki őket, mikor benyomják Maclemortól a trift shop izét, akkor Ők miért? Ezen sértődtem be!

Pedig szerintem az a gáz szám, már mindenhol ez megy!

2013. nov. 1. 17:48
 7/12 anonim ***** válasza:

Smartlboro 3 bejegyzése úgy jó ahogy le van írva..

Mindenki olyan zenét hallgat amilyet akar.

Nő létemre én például az általad linkelt zenét nem hallgatom, mert nem tetszik. De szívesen hallgatok AC/DC-t, Vagy Beatles-t.. Sőt szoktam én is oroszlán király zenéjét hallgatni de ahogy előttem is írták, vannak zenék amikkel nem dicsekszünk, hanem megtartjuk magunknak...

2013. nov. 1. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Azért fiú létedre nagyon kisp**ásan viselkedsz..

JAj, kiröhögnek mert gáz zenét hallgatsz..és???? A zene tényleg szar, de kit érdekel ha neked tetszik?? te meg erre úgy reagálsz mint egy havibajos tinilány..

2013. nov. 1. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
valószínűleg tudták hogy ez lesz rá a reakciód és direkt csinálták.. am tényleg lányos ez a sértődőttséged..
2013. nov. 1. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Hát tényleg csajos zene és elég sz@r, de soha sem értettem miért kell ilyenek miatt a másikat csesztetni meg kiröhögni... Ne sértődj ezért meg és ha leheht ilyen zenéket többet ne mutass nekik...
2013. nov. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!