Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ha valaki egész nap online...

Pila Lavela kérdése:

Ha valaki egész nap online elérhető közösségi oldalakon az üzenetet vár valakitől?

Figyelt kérdés
Vagy mi az oka, hogy valaki egész álló nap folyamatosan, megszakítás nélkül fenn van. Korábban kevesebbet volt, vagy időszakosan.

2013. nov. 5. 12:51
 1/5 anonim ***** válasza:
NEm feltétlen, sokan belogolnak és amig be van kapcsolva a gép, addig nem mennek ki az oldalból.
2013. nov. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ennek lehet oka pl az, hogy okostelefont használ. Ha a közösségi oldal alkalmazása le van töltve és a felhasználó bejelentkezve hagyja akkor úgy jelenik meg mintha elérhető lenne. Ami lényegében igaz is, hisz a rendszer azonnal jelzi, ha üzenetet kap. Persze ez nem azt jelenti, hogy ott ül a gép előtt és várja, hogy írjanak neki :)
2013. nov. 5. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen-igen, de ez a srác éjjel-nappal fenn van kb. Neki nagyon-nagyon okos telefonja van :) és eddig is fenn volt, de mostanában extrém sokat én meg rohadt féltékeny vagyok, de talán ez a kérdésem alapján sem olyan meglepő :)
2013. nov. 5. 13:01
 4/5 anonim ***** válasza:
Ugyanazt akartam irni, mint a masodik. Az okostelefonon van Facebook alkalmazas, ami egyfolytaban fut, amikor be van kapcsolva a telefon. Azert nem jelentkezek ki, mert az internet csomagom korlatlan havidijas, ugyhogy ha be vagyok jelentkezve, ha nem, akkor se fizetek tobbet. Ilyenkor akar 24 oraban azt lathatja az ismerosom, hogy be vagyok jelentkezve, pedig az aktiv facebookozassal toltott ido elenyeszo.
2013. nov. 5. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Spórolhatsz vele elég sokat, ilyen csipcsup "hol vagy?" "mikor érsz rá?" "nem hagytam nálatok a macimat?" "mikor adod meg a söröm?" dolgokra ideális.
2013. nov. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!