Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy legyek egyszerre két helyen?

Hogy legyek egyszerre két helyen?

Figyelt kérdés

Elsö sorban szeretnék elnézést kérni a kérdésért ugyan is nem éppen ebben a kategoriába tartozik de reméltem hogy hamar kapok rá választ.


Szóval az egész ott kezdödik hogy holnap egyszerre kéne két különbözö helyen két különbözö dolgot csinálnom.


Szóval akkor vágjunk bele...

Holnap délután kéne mennem dolgozni 8 órás diák müszakba, azaz pontosan 14-22 ig. Ez azonban nem lenne gond de 16-18 ig vezetnem kéne.


Napközben természetesen fél 2 ig iskolába vagyok.

Kedden lesz a forgalmi vizsgám igy szüleim nagyon ragaszkodnak ahhoz hogy vezetni menjek.


Azonban én már lebeszéltem hogy megyek dolgozni,mert számitanak rám.


És az oktatommal még nem sikerült ezt lebeszélni,egy másik idöpontot,de már irtam neki hogy teggyük máskorra,de azota nem jelentkezett...


Tehát holnap 16 kor várni fog az oktatom hogy megyek vezetni,miközben nekem ugye dolgoznom kéne.


A vezetésnél az idöpont hamarabb le volt zsirozva ,a munka ma vált sürgössé,mert kevés az ember aki elvégezné helyettem.


Szüleim nagyon szeretnék ha nem mennék dolgozni,mert a jogsimat jobban elönybe vesszik.


Én inkább dolgozni szeretnék mert szivem szerint szeretek uj embereket megismerni a munkám alatt,és persze ezt a munkát is szeretem.


Melesleg ha nem megyek el akkor annyi..


Az oktatot meg reggel ota nem érem el..


Nagy a kavarodás...


Mit tegyek? 17/F



2013. nov. 10. 16:23
 1/6 anonim válasza:
Hétköznap diák max. 3 órát dolgozhat....
2013. nov. 10. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tescoba 8 óra a kötelezö..mint árúfeltöltö
2013. nov. 10. 16:26
 3/6 anonim válasza:

Tesco pont leszarja,hogy neked mennyi az a max. óra amennyit dolgoznod kéne,szerintem nem is tudják,hogy van ilyen szabályozás.

Törvény írja elő,hogy a diák hétköznap max. 3 órát dolgozhat!!!!

2013. nov. 10. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát lehet van benne valami... de már nem egyszer voltam 8 órába hétköznap..
2013. nov. 10. 16:31
 5/6 anonim válasza:
nézd meg a The Prestige (2006) filmet
2013. nov. 10. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Kösz,de komoly válaszokat várok!
2013. nov. 10. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!