Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Szerintetek ez jo otlet, ti...

Szerintetek ez jo otlet, ti mennyire ertekelnetek?

Figyelt kérdés
Tanulmanyaimbol kifolyolag sokat vagyok korhazban, sulyos betegek kozt. Ok ott kapjak a kezelest, eleg sokat kell varakozniuk, a legkor rendkivul feszult. Arra gondoltam, hogy decemberre csinalnek adventi naptarat, es minden kis zsakocskaba, inspiralo, esetleg vicces gondolatokat irnek (sok kis cetlire). Kiakasztanam a falra, es akinek kedve van, huzhat belole egyet. Mar attol boldog lennek, ha csak fel percre elmosolyodnanak ettol, de felek a tanarom reakciojatol. (nyilvan az engedelyet kene kernem) Ti mernetek ezt?
2013. nov. 11. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Én beteg gyerekek között voltam sokat főiskolai gyakorlatom során. Minden ilyen jellegű ötletnek örültek az iskolai tanáraim, a gyakorlatvezetők és a szülők is.

Egy dologra figyelmeztettek mindig:szoros személyes kapcsolatba ne kerülj sose egyik beteggel se, és ne vidd haza magadban egyikük lelki problémáját se, mert lehúz, és másnap már nem fogsz tudni segíteni neki, hisz Te magad is letört leszel.

Sok sikert és kitartást egy ilyen munkához!

2013. nov. 11. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszod! Na igen, csak te ezek szerint gyerekekhez szokott foiskolai tanaroknal voltal, nalam itt felnottekrol van szo, es egy kicsit sem lelkizos tanarrol...Egyedul ettol felek. A tanacsodat ertem, es koszonom is, de ilyen problemam nem lenne, mert szabadidomben meg beteg gyerekeket latogatok, es szerencsere mar eltudom engedni ezeket a dolgokat. :)
2013. nov. 11. 20:32
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Imádom az ilyen embereket, sajnos én nem sok kézügyességet kaptam az élettől, de mindig is szerettem efféle apró kreatív dolgokkal előrukkolni akár a szeretteimnek vagy csak gimnáziumban az osztályban. Amilyen jó szívvel adja az ember nem mindenki értékeli sajnos, de szerintem a többség örül neki. Szerintem nagyon kedves gondolat és rengeteg esetről hallani a világban, amikor egy ilyen apróság is egy picit jobbá teszi ezt a világot. Merj kreatív lenni és valami újat csinálni. Drukkolok! :)
2013. nov. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon is jó ötlet. :) Egy ilyen apró, kedves gesztus nagyon be tudja aranyozni az ember napját. Én felnőttek esetében is megcsinálnám. Hajrá! :)
2013. nov. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!