Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti mit szóltok ahhoz, hogy...

Ti mit szóltok ahhoz, hogy Lorde (egy unalmas beképzelt ****) mindenkit leolt a sztárvilágban aki tehetségesebb nála?

Figyelt kérdés
Hayley Williams - et Lana Del Rey - t, Cher Lloyd - ot és Selenát is kritizálta eddig... Szerintem szánalmas.

2013. nov. 16. 19:38
 1/8 anonim ***** válasza:
61%
Kit érdekel? Ő úgy gondolja. Ennyi. Senki nem lehet ugyanolyan, nála biztos mást jelent a tehetség.
2013. nov. 16. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Igazából én se értem, meglepődtem, mikor ma olvastam, mit mondott Hayley-re. Szerintem ezek a megszólalásai megmutatják, hogy mennyire nem áll készen arra, hogy igazi énekesnő legyen, mivel akár szereti valakit, akár nem többet tettek le nála az asztalra.
2013. nov. 16. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Én csak Hayley-ről hallottam,a többiekről mit mondott??:o
2013. nov. 17. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Selenának azt mondta, hogy a Come & Get it klipje megalázó a nők számára.
2013. nov. 17. 15:25
 5/8 anonim válasza:
Úristenxdddd Hát egy kicsit túl sokat képzel magáról. Ez nem szimpatikus benne. Lana-ra meg azt mondta,hogy nem jó az ő dalszövegei a fiatal lányoknak-.-" máemint nekünk. Nekem Lana példakép! És az is lesz,mindig. xX
2013. nov. 17. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Hayley -nek nem szólt be; egy lejárató oldal terjesztette ezt a kamut.

Amúgy is van igazság abban, amit Lorde mond.

2013. dec. 15. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

szerintem is szánalmas!!!

De nem mondok rá semmi gusztustalant mert sok ember őt szereti,és nem esne nekik jól ha mindenféléket elkezdenék itt Lorde-ról mondani(én is utálom)

Tudom mien érzés ha a kedvencedröl mindenféléket mondanak!! (az enyém: Justin Bieber)

2014. dec. 30. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

"Selenának azt mondta, hogy a Come & Get it klipje megalázó a nők számára."


Nem ismerem a klipet, de szerintem ez nem beszólás, és nem is selena tehetségéről szól. A klipeket kliprendezők készítik.

2017. júl. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!