Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért jó ha valakinek facebook...

Miért jó ha valakinek facebook-on több száz ( pl: 600-700) illetve több ezer ( pl: 2-3000) ismerőse van?

Figyelt kérdés
2013. nov. 17. 08:33
1 2
 1/18 anonim válasza:
62%
azt hiszik ez a menő. meg hogy ettől 'netcelebek' leszek.
2013. nov. 17. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
50%
Azért, mert ha ügyes vagy jól fel tudod használni.
2013. nov. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
0%
Mi a bajod a 600-700 ismerőssel? o.O A 2-3000 az már sok igen de nekem pl. asszem 400 van, pedig kis községben lakok és kisvárosba járok iskolába is és népszerűség szerint is inkább a középmezőnybe sorolnám magam. :D Szóval szerintem olyan 1000 ismerősig még teljesen normális. :D
2013. nov. 17. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
50%
Mert az ilyen libák azt csinálják hogy bejelölgetnek mindenkit tök mind 1 hogy ismerik vagy sem , és ezért van 40000 ismerősük. Nekem 410 ismerősöm van, és mind ismerem őket, látásból/személyesen egyaránt. Ez olyan mint a ask.fm celebség, meg a páva stílus meg a csücsörítés. Majd ők is felfognak nőni és röhögni fognak magukon hogy hogy tehettem ezeket pár évvel ezelött.. soha nem értettem az ilyeneket.. idióták mind.
2013. nov. 17. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 SzilKa ***** válasza:

Nekem pl már reklámfelület, azért van sok ismerősöm. Persze nem jelölgetek agyba-főbe, hanem engem jelölgetnek olyanok, akiket érdekelnek a munkáim. Én max kollegákat jelölök be, szakmázási, ismerkedési céllal.

Mielőtt tetoválni kezdtem volna, csak olyanokat jelöltem vissza, akiket valóban ismertem, bár az sem volt kevés, mivel egy egyetemen dolgoztam, rengeteg diákot ismertem meg.

2013. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
39%
az ismerősi körömben azok az emberek, akiknek 1000 feletti ismerősei vannak, a való életben elég sivár éltet élnek valódi barátok nélkül
2013. nov. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
56%
A sok ismerős még hagyján, de több ismerősöm (lányok) is csinált magának ilyen oldalt, hogy "közszereplő" és oda tölti fel a pózolós képeit és néhány kanos idióta meg lájkolja egy menet reményében, a csajszi meg azt hiszi most ettől lett valaki. Kész röhej az egész.
2013. nov. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nekem pl. a játékok miatt lett sok ismerősöm facen. Nyitottam egy csoportot, ahol én vagyok az adminok egyike. Egyszerüen jöttek a jelölések maguktól. (Az elején kb. 50 ismerősöm volt, akiket én jelöltem be. Ismerősök a való életből.) Akiknek szintén szükségük volt szomszédokra, bejelöltek.


Tudjátok, milyenek ezek a facebook-játékok, szomszédok nélkül nem érdemes játszani.

2013. nov. 17. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
23%
Miért lettem lepontozva? Azért mert valakinek sivár és üres a közösségi élete még másnak lehet jó és ISMERHET több száz embert. :)
2013. nov. 17. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%

látom fáj a sok ismerős embereknek az igazság :D

én azt meséltem el, amit a való életben, a környezetemben tapasztalok, sajnálom, ha valaki ezt magára vette... :)

2013. nov. 17. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!