Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Teljesen ingyenes képzés...

Teljesen ingyenes képzés létezik (számomra)?

Figyelt kérdés
19 vagyok,nem fejeztem be a sulit,nincs érettségim,se szakmám. Van lehetőségem ingyenesen (érettségitől függetlenül) tanulni?
2013. nov. 19. 12:31
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy mit akarsz tanulni és milyen képzést akarsz.

Ma már alap az érettségi, de akadnak így is olyanok, akiknek ez nincs meg és olyan tanfolyamot választanak, amelyhez az érettségi elvégzése nem szükséges.

2013. nov. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
LOL. Azért ezt te se gondolod komolyan. Ha nem mutatsz fel semmit cserébe, miért kapj bármit ingyen. Tegyél le egy NAGYON JÓ érettségit, úgy talán bejutsz egy állami felsőoktatási szakra.
2013. nov. 19. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elnézést, az ingyenes részét nem olvastam.


Mindenesetre van már X%-ban állami támogatású tanfolyamválaszték ( akár 95%-os is ) , viszont a teljesen ingyenes tanfolyam már irreális elvárás.

2013. nov. 19. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ingyenesek szinte csak érettségire épülnek.

Vagy pedig munkaügyi központon keresztül keresnek neked valami sz*rt.

2013. nov. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az érettségi nélküli okj-s képzések fizetősek. Az ingyeneshez pedig kell érettségi. Esetleg munkaügyi központon keresztül végezhetsz ingyenes képzést, de csak hiányszakmákat támogatnak, és nem akárkinek.
2013. nov. 19. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Persze lesz érettségim,csak gondoltam "kihasználom" a lehetőséget,ha van.
2013. nov. 19. 12:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!