Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Elhivtak egy...

Mit tegyek? Elhivtak egy buliba de nincs kedvem menni.

Figyelt kérdés
Egy hazibuli lesz es a barataimnak is mondtam, higy semmi kedvem de konyorognek meg mondjak, hogy nelkulem nem lenne jo es jol fogom magam erezni stb. Ha azt mondom, hogy beteg vagyok mar tudni fogjak h csak kedvem nincs, mert mondtam is. Es ha nem megyek megharagudnak...mit tegyek?
2013. nov. 23. 12:22
 1/6 anonim ***** válasza:

Mond el az igazat, hogy nincs kedved menni mit kell ezen agonizálni?

Egyébként meg szólj rájuk, ha ilyen erőszakosak.

2013. nov. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem menj el, max korán lelépsz. Nálam többször volt ilyen régen, és általában nem bántam meg, hogy engedtem.
2013. nov. 23. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon ismerős! Ugyanez van velem is. Mindig elhívnak diszkóba, én meg minden alkalommal elmagyarázom, hogy én semmit nem élveznék az egészben...nem tudok és nem szeretek táncolni, egész más a zenei világom, beszélgetni meg tudunk, olyan hangosan szól...de ők sem értik meg, hanem könyörögnek napokig.

Nagyon ritkán elmegyek velük, ha pl egy közeli barátom a szülinapját ünnepli ott, ennyit kibírok. De többször nem megyek mert rosszul érzem ott magam. Erősnek kell lenni, határozottnak. Ezt nekem is meg kellett tanulni. Addig könyörögtek, míg igent mondtam, aztán a buliig egy hihető kifogáson törtem a fejem...nagyon átlátszó volt sokszor.

Volt, h 5 napon keresztül felhívtak napi 2szer, h rábeszéljenek, nem szabad hagyni. Ellen kell állni és előbb-utóbb megértik, aztán már egyből felfogják a nemet mert tudják, h nem engedsz belőle. Kitartást! :)

2013. nov. 23. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt:

Szóval, ott tört meg nálam ez a dolog, mikor 5 napon keresztül hívogadtak...és kifakadtam, ordítani kezdtem vele, hogy "Nem igaz, hogy nem fogod fel, hogy nem akarok menni". Ezt elmondta a többieknek is, hogy én hogy beszéltem vele. Persze megsértődtek, de értettek belőle. Aztán átgondolták a dolgot és visszavettek egy kicsit. Azóta(általában) elsőre megértik azt a szót, hogy NEM.

2013. nov. 23. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mondd meg, hogy fáradt vagy, nincs kedved, és kész.

Nekik jó szórakozást kívánsz, de te most inkább pihenni szeretnél.

Nehogy már valakit bulizásra erőltessenek...

2013. nov. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Mérlegelj.

Egyrészt ha nagyon nincs kedved menni, akkor megmondod h nem mész, kész le van tudva. Másrészt egy buliba nem halsz bele, a barátaid örülnek majd, lehet jól is éreznéd magad. És azért benne van hogy ha valaki sokszor kivonja magát, akkor legközelebb hívni sem fogják.

2013. nov. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!