Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Anja Edin lábszárán van egy...

Anja Edin lábszárán van egy tetoválás. Mi van ráírva?

Figyelt kérdés
tetoválás Anja Edin

#Edin
2013. nov. 23. 21:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Life is Sin - Bűn az élet
2013. nov. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2013. nov. 23. 21:42
 3/7 A kérdező kommentje:
Többi tetoválását is tudod?
2013. nov. 23. 21:45
 4/7 anonim válasza:
Karján azt hiszem Fearless van felvarrva, ami könnyek nélkül azt jelenti, ha jól olvastam
2013. dec. 13. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

[link]

Itt van egy kép a csajról hátulnézetből. Ott látszik a lába. Bár az nem kivehető pontosan,hogy mi van ráírva. De szerintem nem az,amit az 1-es válaszoló írt.

A jobb alkarján pedig tényleg fearless van. Angolul a fear félelmet jelent. Ebből következik,hogy a fearless pedig félelem nélkülit. Vagyis: bátor,rettenthetetlen. De ez Nála amúgy már egyfajta világnézet...

2014. jan. 10. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Na,még egy kicsit utánanéztem neked: Law of attraction. Ez van a lábán. Ez azt jelenti: A vonzás törvénye.

Aztán van még elvileg a lapockáján is egy latin mondat: Credo quia absurdum est. Lefordítva kb:Hiszem,mert ez képtelenség. Valami olyasmit akar jelenteni burkoltan,hogy a hit fontosabb,mint a józan ész.

Aztán a bal felkarján meg valami motívum van,ami szintén jelent valamit,de ez már meghaladta a képességeimet,mert a norvég tudásom jelenleg még nem tart ott. :D

Amúgy az infót innen vettem: [link]

Remélem,segítettem. :)

2014. jan. 10. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia Köszi szépen!
2014. febr. 2. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!