Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mégis miért néznek így?

Mégis miért néznek így?

Figyelt kérdés
Lány vagyok és rövid a hajam. Volt hosszú is, de aztán meguntam és levágattam. Ez volt életem egyik legjobb döntése. :) Egyénként lányos vagyok. Jó, mondjuk télen nem az a legfontosabb, hogy hogyan öltözök, hanem hogy meleg legyen és ne fagyjak szét. :) Mert azért valljuk be, hogy a legtöbb téli, női és csinos ruha nem épp a legmelegebb. Télen is igyekszek, de nem az a legfontosabb. De úgy érzem, hogy nyáron és tavasszal igenis lányos vagyok. Fülbevalóm is van és nem vagyok deszka, ha értitek, hogy hogy értem. :) Mégis ahogy megyek az utcán látom ahogy az emberek végigmérnek. Tetőtől talpig megnéznek. Tényleg látszik, hogy lány vagyok, de mégis úgy bambulnak mintha fiú lennék és női ruhát vettem volna fel. Nem értem, hogy miért van ez. Kérlek magyarázzátok el! Ti mit gondoltok erről? Ha lehet kort is írjatok.
2013. nov. 24. 11:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy azért bámulnak meg, mert csak egyszerűen szép vagy. :) Egyébként mennyire rövid a hajad? Én egyszer levágattam úgy, hogy éppen a fülemig ért, és engem már akkor csúfoltak. De ha neked tetszik a hajad, akkor ne foglalkozz mások véleményével! :)
2013. nov. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Bocs, kihagytam, hogy 13/L.
2013. nov. 24. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ó köszönöm, ez még nem jutott eszembe. Hát olyan rövid rövid. Nem tudom elmondani. Nem nullásgéppel van nyírva, de nem tudom a fülem mögé igazítani. Kb. ilyen csak kicsit több frufrum van: [link]

Nem azért mondom, semmi pénzért nem növeszteném vissza csak nem értem, hogy miért kell így nézni. Olyan fejekkel mintha 6 fülem lenne és 8 orrom. :) Te visszanövesztetted?

2013. nov. 24. 12:26
 4/11 anonim ***** válasza:
Így kép nélkül nehéz nyilatkozni. Én láttam már olyan rövid hajú lányt, hogy nagyon, de nagyon bejött.
2013. nov. 24. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Nem párt keresek emberek. :DD Csak nem értem, hogy miért kell így nézni az embert, ahogy azt már a fentiekben leírtam. Mert ha én megyek az utcán soha nem bámulok meg senkit. De ha meg is bámulnak miért ilyen feltűnően?
2013. nov. 24. 12:55
 6/11 anonim ***** válasza:
79%

Ki keres itt párt?:D Ha nem sikerült értelmezni, lefordítom:)

Azért néztem(nem bámultam) annyira azt a rövid hajú lányt, mert bejött. Nem pedig azért, mert fiúnak gondoltam női ruhában... Ilyen is van, nem kell mindig rosszra gondolni. Egyébként lehet, hogy csak te érzed úgy, hogy mindenki téged bámul:)

2013. nov. 24. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Azért bámulnak ilyen feltűnően, mert bunkók! :) Én visszanövesztettem a hajam, de csak azért, mert nem állt jól. Olyan gömbölyű fejem volt, mint egy focilabda. :D Ha nagyon zavar, hogy piszkálnak, akkor szólj vissza. Egyszer úgy is megunják.
2013. nov. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nekem hosszú hajjal volt gáz fejem. Nem is értem, hogy bírtam ki 3 évig. :) Amúgy is inkább a felnőttek bámulnak, de azok nagyon. Nem szólnak be-azt amúgy sem hagynám. :)
2013. nov. 24. 15:25
 9/11 anonim ***** válasza:
49%
Utolsó előtti válaszoló. Bocs, de látszik, hogy 13 éves vagy. Annál alpáribb dolog nincs, mint az utcán leordítani valakit, hogy "mit nézel he?" Ez így konkrétan gyönyörű. Attól, hogy néznek, még nem bunkók. Kérdezőnek felelve, a sokéves tapasztalat alapján a nők haja, ha hosszú, akkor "természetes". A rövid haj nem mindennapi, emiatt néznek szerintem. Vagy csak simán jól nézel ki.
2013. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Utolso valaszolo! A visszaszolast nem ugy ertettem, hogy orditsa le minden ember fejet, aki ra mer nezni, hanem hogyha nagyon idegesiti, akkor szoljon vissza, vagy legalabb is kerdezze meg,hogz mit neznek rajta olyan nagyon. De persze ezt sem ilyen durva stilusban. Egzebkent, ha valaki folzamatosan ney valakit, vagz bamulja, az igenis bunkosag. De lehet, hogz neked van igazad, ne erts felre. U.I.: Bocs, hogy nem irtam ekezeteket, de sajna az nincs a billentyuzetemen. :(
2013. nov. 25. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!