Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi történik államcsőd esetén...

Mi történik államcsőd esetén lakossági szinten?

Figyelt kérdés
2013. nov. 24. 14:38
 1/8 anonim ***** válasza:

Összeomlik a gazdaság:

nem kapnak fizetést

- orvosok, ezért nem gyógyítanak és belehalsz egy vakbélgyulladásba

- pedagógusok, ovónők, ezért nem tanítanak, és te sem fogsz tudni elmenni dolgozni, mert otthon fogsz rájuk vigyázni

- rendőrök, ezért ők sem dolgoznak, ezért az üzleteket és az utcán téged is szabadon kirabolják a betörők és útonállók

- nem lesz gáz, víz, áram-szolgáltatás, otthon fogsz ülni mindezek nélkül a sötét, hideg lakásban, a hűtőd leolvad, este nem lesz villany, tv, számítógép semmi


Soroljam még????

2013. nov. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
igen, ezért van a kérdés.
2013. nov. 24. 14:52
 3/8 anonim ***** válasza:

Könyörgöm! Orvosok, rendőrök, tanítók,ovónők, szolgáltató cégeknél dolgozók és a többi akik nem kapnak fizetést = az mind-mind a lakosság egy-egy része, szelete, a munkájuk kimaradása pedig erősen kihat a lakosság többi részének életére.


Akkor most mi az, amit nem értel, vagy amire még kivácsi vagy?????

Ennyi nem elég neked?

2013. nov. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Ha eldöntötted hogy nekem elég akko rminek kérdezed hogy soroljad e még?


Azzal meg végkép nem vagyunk elöbbre ha elmondod ujra ugyanazt.


vagy maga mindent kétszer mond kétszer mond?

2013. nov. 24. 17:56
 5/8 anonim ***** válasza:

államcsőd esetén elég sok minden történik, látom nem követed a napi gazdasági és külgazdasági híreket...

egy ország gazdasági csődje esetén általában mindig a hitelezők rohannak segíteni legelőször...szó sincs ilyenkor olyanról, mint mikor egy magánembernek bedől a hitele, és eladják az ingóságát...vagyis egy kicsit igen.

nem fogom hosszan kifejteni, mert napokat lehetne mesélni erről meg a megoldási módokról, de ha nem nézel híradót, vagy politikai műsorokat, akkor nehéz lenne elmagyarázni.

szóval ilyenkor újabb hitelekkel, segítik meg, aminek a fejében megszorításokat kényszerítenek az adott országra, és az ált elvállalja, mert a vezetők félnek a meghurcoltatástól...pl románia, ciprus, görögök, spanyolok, izlandi helyzet...

jó guglizást!

2013. nov. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
majdha guglizni akarok akkor oda megyek.
2013. nov. 24. 18:53
 7/8 anonim ***** válasza:

kedves kérdező


ezzel a megnyilvánulásokkal vársz értelmes választ...

írtam egy elég érthető választ, viszonylag egyszerűen megfogalmazva...azt írsz rá egy ilyen vmit...amit kiírtál...

inkább töröltesd a kérdésed:)

2013. nov. 24. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
nem töröltetem mert ha valakinek van még hozzáfűznivalója az engem érdekel. ezért van a kérdés. törölj a saját kérdéseidből h ennyire akarsz törölni valamit s menj googlizni nézd a tévét a gyik helyett ha erre jobban vágysz. én inkább párbeszédet folytatok kérdések válaszok formájában , azért vagyok itt. ha neked ez nem tetszik akkor menj oda ahol egyirányú az információ. az általad említett helyekre.
2013. nov. 24. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!