Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Milyen irányba induljak?

Milyen irányba induljak?

Figyelt kérdés

Nem tudom pontosan, hogy mit szeretnék csak körvonalazódik bennem, de nem tudom hogy mivel tudnám megvalósítani, hogy merre tudnék elindulni ilyen tervekkel. Nagyon szeretek az embereknek segíteni, mert nagyon boldoggá tesz látni, hogy egy-egy ember mennyire megy a segítségemmel. Szeretnék az embereknek lehetőségeket teremteni. Főleg azok számára akik mondjuk anyagi vagy egyéb okokból nem tehetik meg, hogy valóra váltsák az álmaikat. Jövőre végzek a középiskolában és nem tudom, hogy milyen irányban kellene elindulnom vagy hogy egyátalán milyen munkakörrel tudnék ilyesmit megvalósítani.

L/17



2013. nov. 27. 18:30
 1/3 anonim ***** válasza:
Szociálpedagógia neked nagyon bejönne,szerintem.
2013. nov. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Segíts be a Caritas-osoknak.
2013. nov. 27. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
akármivel amit tudsz, azzal tudsz segíteni. pl ha tudod a nyelvet, valakinek lebeszélhetsz egy külföldi munkát, vagy ha tudsz varrni, valakinek aki nem talál magára (mert pl nagyon kövér) varrhatnál, először magadat kell megvalósítani, ahhoz hogy segíteni tudj de beszélhetnék egy asztalosról is, biztos öröm látni ,ha pont az ő széke és asztala lesz éveken át egy család "szolgája", vagy a szerelők, segítettél, mert jó a számítógép, stb stb a határ végtelen.
2013. nov. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!