Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ti örülnétek vagy kínosan...

Ti örülnétek vagy kínosan éreznétek magatokat? Kire gyanakodnátok?

Figyelt kérdés

Képzeljétek el a helyzetet:

Van párotok, családotok. A születésnapotok van, egyszer csak csöngetnek, és egy futár hoz egy nagy dobozt. A dobozban egy gyönyörű torta van, ami nem csak szép, hanem vicces is, mert a foglalkozásotokkal kapcsolatos díszítés van rajta. látszik, hogy profival készíttették. Nincs mellette semmi levél, semmi üzenet, és a futár sem tud mondani semmit, csakhogy melyik cukrászatból hozta.

Első gondolatotok mi lenne?

Kellemetlen lenne, ha a párotok firtatná, honnan van és nem tudnátok a választ? Vagy ráfognátok a kollégákra, hogy tőlük van? És ha kiderül később, hogy nem ők voltak, akkor mire gondolnátok?

Lényeg, hogy gondolnátok, hogy valaki, aki titokban szeret titeket, az küldte?



2013. nov. 29. 20:07
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
86%
Ha nem ugrik ki a közepéből egy meztelen nő, akkor nincs gáz.
2013. nov. 29. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
nem akkora :D
2013. nov. 29. 20:12
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Hát így nuku üzi nélkül körbekérdezném az ismerőseimet hogy hátha közülük küldte valaki, de ha nem akkor nem ennék belőle :D Biztos sok krimit néztem, de mi van ha mérgezett vagy valami .D :D :D

"Lényeg, hogy gondolnátok, hogy valaki, aki titokban szeret titeket, az küldte?" Nocsak nocsak csak nem félrekacsingatunk a párunk mellett? Reménykedsz hogy más is szerelmes beléd nem csak a párod? Mert normál esetben ilyen senkinek se jutna az eszébe.

2013. nov. 29. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nocsak nocsak, én küldeném a tortát :) de nem fogom, csak elvi kérdés. tudom, hogy nem szabad :(
2013. nov. 29. 20:18
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Első lenne hogy elmondanám a páromnak. Amúgy nem ennék belőle. Ma már olyan mérgek vannak hogy észre se veszed csak mikor már nem is bírod észrevenni.
2013. nov. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

mit mondanál el? ő is ott lenne, ha a szülinapod van.


tényleg mindenkinek annyi ellensége van, hogy mérgezésre gyanakodtok? nekem eszembe se jutott :O

2013. nov. 29. 21:18
 7/13 anonim ***** válasza:
73%
én örülnék neki és nem hiszem hogy kellemetlenül érintene a helyzet, először biztos meglepődnék főleg hogy nincs hozzá üzenet, utána pedig körbekérdeznék mindenkit aki szóba eshet az ajándékozó szerepébe(rokon, munkatárs, barát, stb)
2013. nov. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
58%

ha én kapnám csak így névtelenül,akkor a nőm kb idegbajt kapna és mondhatnék akármit,a torta egyértelmű jel lenne,hogy van valakim:)).

röhögnék a hisztijén egy jót.

2013. nov. 29. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Lényeg, hogy gondolnátok, hogy valaki, aki titokban szeret titeket, az küldte?"


Hát ha lenne szeretőm, vagy olyan csaj akiről tudom, hogy odavan értem, akkor első gondolatom az lenne, hogy ő küldte. A második meg az, hogy fejére húzom a kis szarkeverő szukának az egész tortáját, mert nyilvánvalóan az volt a célja, hogy lebuktasson/összeugrasszon az asszonnyal. Nem örülnék cseppet sem, még akkor sem, ha nem dugom az illetőt, aki küldte, mit magyarázkodjak a családom előtt? Ez nem kedves ötlet, ez jókora genyaság lenne.

2013. nov. 30. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
9-es nagyon érdekes, amit írsz. Jelen szituban nem vagyok szerető, és nem tudom, hogy az illetőnek van-e. Abban igazad van, hogy ha van neki, arra gondolna és nem rám. De úgyis kiderülne, mert megkérdezné. Akkor a szerető esne neki. Az nem érdekel. Az asszonyt nem akarnám összeveszíteni vele, eszem ágában sincs. De tényleg nem jó ötlet az egész. Arról nem is beszélve, hogy utána nem tudnám eltitkolni, ha találkoznánk, lebuknék...az meg bukta. :(
2013. nov. 30. 18:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!