Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Miért bántják Paul Walkert...

Miért bántják Paul Walkert emiatt?

Figyelt kérdés

A halálának másnapjától már provokatív posztokkal teli az internet, és azzal érvelnek, hogy "emberek ezrei halnak meg szegénységben naponta, ő értük sem sír senki". Ez igaz, de azokat az embereket senki nem ismeri. Én egy rettentő környezettudatos ember vagyok, akin tudok, segítek, óvom a környezetem, és ha lenne rá módom, egész életemet az olyan országokban tölteném, ahol a tehetetlen, éhező embereken segíthetnék, de nincs erre sajnos lehetőségem.


Paul Walker autós filmjeit akkor robbantak be, amikor 10 éves voltam. Akkoriban, annyi idősen ő volt a példaképem, az ő autóit rajzolgattam, nem telt el hét, hogy ne néztem volna meg legalább egyszer a Fast and Furious-t, imádtam a kocsikat, és mindent, amit a filmben tett. Bryan O'Conner volt, aki sokszor kiszínezte a napjaimat, és ezzel sokan voltunk így. Persze mindig voltak elvont kölykök, akiknek már akkor Freddy Kruger volt az etalon, és utálták azokat, akik rajongtak a gyors sportkocsikért, többek között ők bántják Walker-t is. Én örültem, hogy gyerekkorom részét képezte, azóta persze több filmjét is megismertem, civilben egy rendkívüli ember volt, számomra ezért is fájt, hogy eltávozott. A sors iróniája.


2013. dec. 3. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:

"azzal érvelnek, hogy "emberek ezrei halnak meg szegénységben naponta, ő értük sem sír senki"."


MINDEN híres ember halálánál vannak ilyen károgók. Az hogy pont autóbalesetben halt meg pedig max. akkor lehetne irónia ha ő vezetett volna.

Amúgy nekem is egyik kedvencem volt, ugyanakkor tudta ő jól hogy veszélyes életet él. (A való életben is a sebesség volt a mindene) Ez sajnos benne volt a pakliban.

2013. dec. 3. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az egyetlen dolog amiért bántható, hogy közúton a megengedettnél jóval gyorsabban mentek. Ez okozta a halálukat is. Persze ez előfordul másnál is, de egy ismert ember esetében sajnos ez sokszorosan nem megengedett, mert sokan követik a példájukat.

Az a baj, hogy a gyorshajtók nem csak magukra, hanem másra is veszélyesek.

De nem akarom bántani őket, nekem szinte közömbös ember volt, filmjét ne láttam, kedvet sem kaptam ahhoz, hogy megnézzem

2013. dec. 3. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert az irónia végzett vele.
2013. dec. 3. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Belőlem egy sajnálkozó hümmögésnél kevés celeb halála vált ki többet, pláne ha saját hülyeségükből fakad. Ha elkaszáltak volna egy ártatlan szembejövőt, akkor őt nagyon sajnálnám. Nyilván máshogy éreznék, ha szerettem volna a menő kocsis filmjeit, de számomra az a jobb autó amelyik költséghatékonyabban éri el a városi megengedett maximális sebességet, minden más csak értelmetlen gizdázás. Úgy tűnik a való világban is ez a gizdázás lett a veszte. RIP, legyen ez egy lecke a többi túlértékelt sztárnak, hogy ők sem halhatatlanok.
2013. dec. 3. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
a hármas jól írta... a saját élete lett a végzete is, mint sok embernek itt a földön...
2013. dec. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha annyira szeretnél, az összes holmidat eladnád, és minden, és mindenki szándékának ellenére elindulnál gyalog Afrikába, vagy Romániába, vagy Ukrajnába, vagy csak Szabolcs megyébe, vagy a szomszéd cigány rászorult, vagy hajléktalan ember felé, és odaadnád neki amid van. Te nem sajnálod az afrikaiakat, és a halálosiramos csávóban is azt sajnálod, hogy az általad "istenített" ember úgy halt meg, hogy vicc... Autóbalesetben? :D


Mintha egy olimpiai úszóbajnok vízbe fulladt volna...


És nem gúnyolódok a halálán, nehogy félre értsétek, de az indokok ezek. Te meg ne magyarázd, hogy "sajnálod az afrikaiakat is"... Nem veszem be. :D

2013. dec. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!