Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogy tudnám "eljótékonykodni"...

Hogy tudnám "eljótékonykodni" a már nem használt számítógépem?

Figyelt kérdés

Picit régebbi darab, de cserélve lett benne ez-az, szóval lenne még család aki igazán hasznát venné. Szeretném, hogy jó helyre kerüljön, és hogy tényleg megkapja az akinek szüksége van rá.

Igazság szerint egy winchester hiányzik belőle, azt szereznék bele, de monitort nem tudnék adni.


19/F


2013. dec. 4. 00:04
 1/9 anonim ***** válasza:
Mik az adatai? Miért nem adod el inkább?
2013. dec. 4. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem nagyon vagyok vele már tisztában. Asszem 1.25 GB RAM, 256 MB videokártya.

Elment rajta pl. a COD Modern Warfare 1, GTA San Andreas, stb

Azért nem eladni akarom, mert kapnék érte talán 5 ezret, annál meg többet ér, hogy valaki olyanhoz kerüljön aki amúgy nem tudna rá kiadni, de el lenne vele még pár évig.

2013. dec. 4. 00:17
 3/9 anonim ***** válasza:
Add le a Vöröskeresztnél. Karácson környékén mindig szerveznek ajándékgyűjtést, nézz utána neten.
2013. dec. 4. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Értem,hát én is egy ilyesmi kaliberű géppel vagyok kénytelen beérni,mert nem költök ilyenekre már vagy 5 éve.A telefonom erősebb nála.
2013. dec. 4. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Eltudom képzelni a cigányember képét:

Itt a gép more vidd haza,de úgy hasznájad,hogy nincs benne vinyó,csak üzletűni kő bele! :D

2013. dec. 4. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg a helyi családsegítőt, anyaotthont, gyerekotthont.
2013. dec. 4. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem keress egy családot neten, vannak külön ilyen oldalak ahova fel lehet tenni,hogy kinek mire van szüksége. Nekem is van egy csomó nem használt ruhám ,ismerek egy családot én mindig nekik szoktam adni.A vöröskeresztnek meg ilyen adománygyűjtősöknek azért nem szoktam, mert nem akarom,hogy büdös c...hoz kerüljön.
2013. dec. 4. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hirdesd meg valami ingyenes oldalon a neten.
2013. dec. 4. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát, adatokat összeírod róla, és felteszed hardverapróra, ingyen hamar elviszik.
2013. dec. 4. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!