Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Motiváló, elgondolkodtató...

Motiváló, elgondolkodtató filmeket ajánlanátok?

Figyelt kérdés

2013. dec. 6. 23:55
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Számomra A Találkozás volt egy ilyen film, bár inkább keresztény filmekhez sorolják, de sokat lehet belőle tanulni az emberi tulajdonságokról is. Többnyire dráma kategóriában lehet csak olyan filmet találni aminek mondanivalója van. Vagy ha motivációt szeretnél pl. ahhoz hogy elérj valamit, akkor az életrajzi filmeket ajánlom, ott bemutatják elejétől a végéig honnan hova jutott az illető. :)
2013. dec. 7. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 TheHologram ***** válasza:
Pain and Gain. Csak észnél kell lenni,melyik rész a jó,melyik a rossz,mert alapvetően rossz példát mutat,de egyben fontos tanulsága van.
2013. dec. 7. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
megfogom nézni mindet:) a Találkozás melyik évben jelent meg?esetleg link?
2013. dec. 7. 00:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Az ember gyermeke, Fahrenheit 451, Míg a világvége el nem választ, Otthonunk, 1984. Számomra eddig ezek voltak a legelgondolkodtatóbbak, bár nagy részük valamilyen utópia vagy inkább disztópia.
2013. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Nirata ***** válasza:

-találkozások

-gilbert grape

-most jó

- a felolvasó

-hideghegy

-v, mint vérbosszú

-láthatatlan

-az angol beteg

-kék valentin

-marvin szobája

2013. dec. 7. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszi a választ:)
2013. dec. 7. 16:12
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Az út; A fal; Bin-jip lopakodó lelkek; Otthon az úton; The straight story; Felhőatlasz; Az utolsó éjjel; Harcosok klubja; Forrest Gump; amerikai história x; 127 óra.


Motivációs filmeket nem nézek. Amit láttam, attól mindig csak szarabbul lettem, annyira hamis volt.

2013. dec. 7. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Gattaca, békés harcos útja, warrior
2014. máj. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nevem Khan, Kétszáz éves ember, Túl a csillagokon, Hold, A békés harcos útja, Felhőatlasz... meg még egy valamit tudtam csak elfelejtettem a címét :/
2014. jún. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!