Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Zsolt névről?

Mi a véleményetek a Zsolt névről?

Figyelt kérdés
Mi jut róla elsőnek eszetekbe? Milyen személyiségnek képzelitek el, és tetszik-e ez a név? Hogyan becéznétek?

2013. dec. 7. 20:49
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Fél éve nem nézek televíziót, régen, 12-14 éves koromban viszont sokszor tévéztem a családdal. Ott ragadt meg a Barátok Köztből ez a név. Zsolt nevű ismerősöm pedig egy sincs. Illetve egy van, a körzeti állatorvos. Így logikus, hogy erről a névről ez a szereplő jut eszembe. Neked ki jut eszedbe Frodóról? A hobbit? Hát akkor elég nagy Gyűrűk Ura buznyák lehetsz.
2013. dec. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Szerintem a "Frodo" nem egy MO-n használatos keresztnév (a Zsolttal szemben), úgyhogy nehezen juthat eszedbe más róla mint a Hobbit.
2013. dec. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
Zsolti a béka
2013. dec. 8. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

első nagy-nagy szerelmem neve :) elég titokzatos srác volt, és okos is. ahogy a mondás tartja: elsőből csak egy van ;)

nem becézgettem, szerintem így volt szexi, ahogy van :)

2013. dec. 8. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Tetszik a név, általában egy önálló, izgalmas személy jut eszembe róla, mert az eddigi " Zsoltjaim " ilyenek voltak.
2013. dec. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Név jelentése:

Fejedelem, uralkodó


Név eredete:

Török-magyar eredetű, török méltóságnévből származó személynév, a Solt név alakváltozata


Név elemzése:

A Zsolt név komoly, felelősségteljes, családcentikus, erős egyéniség kialakulását segíti. Nagyon korrekt és megértő szülő lehet a név viselőiből. Bár nagyon jó üzleti meglátásai vannak, de nem agresszív az alkuiban, mert nem fontos neki az eredmény. Kedvező számára, ha a nyilvánossággal dolgozhat, mert az emberek kedvelik kedves, megértő, figyelmes, türelmes természetét. Magánéletében is sokaknak rokonszenves csodálatos, biztonságot nyújtó természete miatt."


Tök büszke lettem a nevemre :D

2013. dec. 8. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Nekem az egyik osztálytársam Zsocca csakis 2c-vel, nagyon rühellem azt a srácot.... Kiakad, ha azt mondjuk neki h Zsolt, Zsolti vagy Zsoca egy c-vel
2014. jan. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!