Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Hogyan legyek lányosabb lány? :D

Hogyan legyek lányosabb lány? :D

Figyelt kérdés
14 éves vagyok. Mindig irigykedve nézem az osztálytársaimat (lányokat), hogy milyen csinosak és a viselkedésük is nőies. magamról: félhosszú, barna haj, nem vagyok túl magas, nem vagyok az a vékony lány, de az a kövér sem. Szeretem a színes cuccokat és a farmert. A viselkedésemmel van baj, elég harsány vagyok és hát...elég fiús :( légyszi segítsetek!! :))

2013. dec. 11. 15:39
 1/8 anonim ***** válasza:
Legyél csendesebb, mosolygósabb, kedvesebb. Az mindig jó :)
2013. dec. 11. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne akarj lányosabb lenni!Légy önmagad és kész!
2013. dec. 11. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

2. vagyok.

és 1 válaszolónak küldeném:Én elég csendes vagyok és egy csomó dolgon elröhögöm magam,de attól még nem leszek lányosabb.

2013. dec. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%

A nőiesség tanulható.

Otthon ne erezd el magad, és akkor a nyilvános közegben sem fogod "lazán vihogva" elférfiasítani a finom kis nőiességedet.


Nővérem ugyan ilyen, és itthon olyan laza, hogy nehezére esik társaságban nem büfögni, meg nem hátba verni valakit...


Otthon kezdj el nő lenni, aztán az egész belülről fog fakadni, és a kézmozdulataid, a hanglejtésed, a viselkedésed, a serénységed is a nőies finomsággal fog átitatódni... (remélhetőleg)

2013. dec. 11. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
második hozzászólóval egyetértek legyél önmagad ha nőiesen akarsz viselkedni az csak kín neked és előbb utóbb úgy is kiderül hogy valójában milyen vagy egy idő után látszik hogy olyan mű az egész és ez egy álarc
2013. dec. 11. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szerintem
2013. dec. 11. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Legyél önmagad, most még lány vagy, idővel nő leszel. A somolygást hagyd meg az áldozattípusoknak. A nőiesség nem a műkörömben rejlik.
2013. dec. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Maradj aki vagy! Ha így megtalálod a baráti körödet, sokkal jobban fogod érezni magad velük mintha beilleszkednél a "nőisek" lányokhoz...mondjuk kíváncsi vagyok milyenek azok a 14 éves nők. :) Mindenesetre ha magadat adod sokkal boldogabb leszel az életben.
2013. dec. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!